Kolejne kroki po przywracaniu systemu Windows

Witam,

jestem tutaj nowa i bardzo zielona.

posiadam :windows 7, asus k50ij.

przywróciłam system do ustawień fabrycznych i mam do Was pytanie co robić dalej.

  • aktualizacje?

  • sterowniki?

system przywróciłam już drugi raz, bo za pierwszym włączyłam wszystkie aktualizacje na raz (ponad 150). poczekałam jakieś 5 godzin zanim skończył (po czym windows update odnalazł ich jeszcze 30, ale pominęłam). aktualizacji krytycznych nie ma, są ważne, zalecane, opcjonalne. co robić ![-o<

komputer nie widzi i nie czyta mi płyt. czy tu chodzi o sterowniki czy to coś innego ? ![-o<

pomocy :slight_smile:

ale jeszcze wczoraj czytał mi (verbatimy). po przywróceniu systemu mu się odwidziało.

Witam

Ściągnij sobie ten programik: Klik. On aktualizuje oraz ściąga najnowsze sterowniki. Mam nadzieje, że pomoże. Mnie osobiście nie zawiódł.

Pozdrawiam

tom

Tu masz oficjalną stronę Asusa i oficjalne sterowniki:

http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabook … ownload_30

tak zrobiłam.

dziękuję za odpowiedzi.

sprawa sterowników załatwiona.

a aktualizacje zrobiły/robią się automatycznie i zdaje się, że wszystko jest w porządku.

co do nieczytania płyt to popróbowałam z kilkoma innymi i jest ok, także chyba po prostu z płytami które próbowałam odczytać wcześniej jest problem.

znowu aktualizacje mnie zbombardowały. z początku było ich 151 , później 2, a teraz znowu widzę że czeka 45… czy to normalne?

rzecz dzieje się po przywracaniu systemu w ciągu 3 dni.