Kolejni oszusci na Allegro

http://www.allegro.pl/item113228704_dol … tanio.html

Ta aukcja to juz jest przegiecie. Jak ktos z was wie jak to zgłosic załodze allegro to bede wdzieczny.

Nad polem Kup teraz! po prawej masz link:

Zgłoś to do administracji Allegro :roll:

sorka że się wtrace ale …

co tam jest nie tak :?: :?

to że kody tak tanio czy co ? :stuck_out_tongue:

Allegro nie usunie aukcji, nie ma w niej nic co łamie regulamin. Tak mi się wydaje. A to że ktoś sprzedaje coś co można mieć za darmo to już inna sprawa.

No właśnie :clever:

I własnie dzieki takiemu podejsciu w Polsce nigdy nie bedzie dobrze, a oszusci i złodzieje beda traktowani lepiej niz normalni ludzie.

Masz racje… Administratorzy allegro powinni przeglądać to, co ludzie sprzedają…

Trzeba było napisać odrazu do kolesia jesn na stronie jego gg, podałem mu link do tematu co w tym złego że sprzedaje przecież musiał to jakoś wziąść by sprzedać, sam kiedyś miałem pare kont.

Złączono Posta : 01.07.2006 (Sob) 17:00

wszystko jest legalne.

to sa komorkowi “hekerzy” ktorzy dzieki odpowiednim kartą sim i w odpowiednim czasie wysylaja sms’y do skypa i dzieki duzemu przeciazeniu dostaja sms’y za np.9zl za darmo…(chyba wytłumaczyłem zrozumiale, jak nie to trudno)

juveziom0 jeśli się nie znasz to nie pisz takich tematów.

Człowiek sprzedaje kody uczciwie więc po co to zamieszanie?

Zapewne myślałeś, że sprzedaje je tak tanio.

Sam sprzedawałem te Kody i wszystko jest legalne :]

no może nie całkiem…

ale koleś sprzedaje legalnie! !!

też sie kiedyś w to bawiłem…

Tak bardzo uczciwie. Najpierw dostaje je za darmo a potem sprzedaje je frajerom, którzy o tej promocji nic nie wiedzą. Gdybym chciał to mógłbym tez zrobić taką aukcję, ale nie jestem złodziejem.

A kto Ci niby da kod za darmo? :rofl:

Czyli komu? :-k

O jakiej promocji nie wiedzą?

No pewnie, że Tak ale co byś sprzedawał? Przecierz kodów byś nie miał więc…


juveziom0 posłuchaj Mnie teraz.

Zapewne myślisz, że oni sprzedają te doładowania które otrzymają w Promocji od Skype? Bzdura… ja sam sprzedawałem więc wiem skąd mają te kody i powiem Ci, że sprzedaż tych kodów jest jak najbardziej legalna. Nie wiem dlaczego uważasz, że ludzie którzy kupujom te kody to (cytuje: Frajerzy). Chcesz to Ci powiem na czym to polegam i odrazu zmienisz zdanie :]

juveziom0 ale te kody są legalne, więc jeśli chce sprzedawać niech sprzedaje. Jak Ci są nie potrzebne to nie kupuj. :slight_smile: Sam pare razy kupowałem takie kody i jestem zadowolony :stuck_out_tongue: Pozdro! 8)

Zapraszam tutaj to samo http://www.allegro.pl/item113481124_dol … tanio.html

a z kolesiem mozna sie dogadać i dla frajerów jak ty to mówisz juveziom0

daje kody nawet zadarmo, nie mam w tym oszustwa.

juveziom0 nierozumiem o co Ci chodzi masz jakies problemy czy jak? moze wpadles na aukcjach i teraz kazdy to oszysci? kazdy dorabia jak moze… to nie jest zlodziejstwo, za informacje sie płaci…

Masz racje a tu http://www.allegro.pl/show_item.php?item=113499268 koles teraz za 1zł sprzedaje te kody i to ma być oszust są wakacje itp kazdy chce dorobić pewnie sporo nie zarobi moze tylko komentarze, pozdro zapraszam na aukcje dla frajerów jak to mówi juveziom0 ja to kupie i się przekonam.

Widziałem tą Aukcje, i napewno jest to Aukcja tylko dla Komentarza :!: Jest napisane w Aukcji, że czeka na Komentarz, albo na symboliczną złotówkę. Takie aukcje sie zgłasza do administracji Allegro (Przynajmniej ja Tak robię)… No tyle

Takie aukcje wg mnie sa w stu procentach legalne :slight_smile:

Ale jeszcze się nie spotkałem z takim czymś :?