Kolejnośc Instalacji Sterowników

Może mi ktoś powiedzieć w jakiej kolejności najlepiej instalować sterowniki na świeżo postawionym systemie Windows Xp.

hm…

na początek te, o które woła system

następnie od płyty głównej jeśli są potrzebne

a następne - to jak już chcesz - od grafiki, muzyki etc.

kolejnośc nie ma znaczenia. Byle wszystko było zainstalowane. Pamiętaj o ponownym uruchomieniu komputera po instalacji danego sterownika. Przed połączeniem z netem pamiętaj jeszcze o instalce antyvira i firewalla aby nie połączyć sie całkowicie niezabezpieczonym kompem.

Mam Win Xp z zintegrowanym SP2. Poprawki instalować przed wszystkimi innymi programami??

Najlepiej tak zrób.

Robisz to oczywiście jak podłączysz się do Internetu.

Przed podłączeniem internetu instalujesz wszystkie zabezpieczenia. Antywirus, firewall (opcjonalnie, bo w SP2 jest, choć stosunkowo słaby)…

Może sie nie zgodzicie ale z tego co wiem Directx powinien być instalowany na samym końcu w innym wypaku mogą wystąpić problemy ze sprzętem. W końcu Directx to tesz taki sterownik bo teras to prawie nic bez tego nie działa

SP2 ma w sobie najnowszy DirectX.

wydaje mi sie ze ma, najpierw od plyty glownej, pozniej graficzne, pozniej reszta, tak mi powiedzial pan sprzedajacy komputer

oczywiscie no i antyvir i firewall ale to juz pisali wczesnieli koledzy

Złączono Posta : 05.09.2005 (Pon) 5:38

xp raczej nie wola o nic :slight_smile:

Złączono Posta : 05.09.2005 (Pon) 5:40

i przy instalacji wyjmuj przwod z netu zeby od razu syfu nie zlapac, kiedys zlapalem tak :frowning:

czasem woła - jeżeli masz podłączone urządzenie zewnętrzne np. skaner, drukarka… :stuck_out_tongue:

Poczytaj

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

i wszystko jasne :smiley:

Wielkie dzięki za pomoc teraz mi wszystko śmiga jak należy be żadnych problemów.

Oj woła mi wczoraj np. wołał o grafe bo stery odinstalowałm