Kolejny temat z serii xBox 360

Wiem że taki temacik był pewnie nie jeden ale…

Chciałbym żebyście sie podzielili ze mną swoją opinią

Jestem typowym komputerowyn graczem, niestety ładuje w kompa ciężkie pieniądze a i tak wszystkie gierki mi niechcą idealnie chodzić. Znajomi chwalą sobie xBoxa 360 i PS3 więc chciałem sobie sprawić xBox-a boooo raczej wychodzi taniej. To znaczy spiracić go można i to że ma troche słabsze parametryod PS-ka mało mi robi booo jak narazie daje rade, a że jestem bardzo niezdecydowanym człekiem, chce znać wasze zdanie.

Ja tam wolę kompa-gry tańsze-lubię fps-i tych na kompa jest więcej.Mam xboxa elite i tylko 4gry(na kompa 71orginałów) xbox zarasta kurzem (mam ps2i1)kiedyś bylem konsolowcem.Kupiłem na święta sobie do kolekcji COD3(nie ma na kompa)przeszedłem tylko 6misji-normalnie nie da się grać padem!

nie zgodzę się z przedmówca :stuck_out_tongue: W fps’y da sie grac na padzie ;P(przed kupnem konsoli nie wyobrazalem sobie ze bede pocinal w fps’y na padzie) W sumie cod4 ogarnąłem w tydzień xD w multi na xbox’sie gra się miodzio.(gra na padzie niestety nie jest taka łatwa jak na myszce i klawie. Powiem ci jeszcze ze zabicie przeciwnika ^szczególnie w multi sprawia swego rodzaju satysfakcję gdy jeszcze nie zbyt ogarniasz gre na padzie)

A co do twojego pytania to tez miałem taki dylemat we wrześniu , jednak wybór padł na xbox’a a nie na ps3 . Od czasu gdy kupiłem x’a to całkiem inaczej podchodzę do gier :stuck_out_tongue_winking_eye: (wcześniej to tylko PC) a teraz żadnej gry na pc służy mi jedynie do do net’a muzy i photoshopa XD Ja osobiście bardzo polecam ci xbox’a . Pozdrawiam

dzięki dankol

przekonałeś mnie :stuck_out_tongue:

Gears of War górą :wink: Xbox ma więcej strzelanek a Ps3 ma więcej przygodówek. Obecnie mam xboxa elite ale zamierzam kupić Ps3 bo nie długo ma wyjść GOd of war 3 :stuck_out_tongue:

sparus ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.