Kolejny (?) test programów antywirusowych


(sdar) #1

Być może post ten powinienem umieścić w innym dziale ale nie chciałem zaśmiecać merytorycznych działów forum a jak ktoś będzie szukał to i tak znajdzie :wink:

Nie wiem czy ten link był już podawany ale ponieważ pytania o antywirusy ciągle się pojawiają, więc podaję adres do serwisu regularnie porównującego kilkanaście programów antywirusowych. Ostatnie dostępne porównanie pochodzi z sierpnia a następne zestawienie pojawi się w listopadzie.

Oto link: http://www.av-comparatives.org


(El Presidento) #2

To raczej nie jest test bo jakim cudem wygrywa Avast a Kaspersky na szarym koncu :roll:


(Ford Fokus) #3

A nie jest tam wypisane przypadkiem jakie antywirusy ZOSTANĄ użyte w teście? Bo jeżeli to jest test to jest tak wiarygodny jak zupa pomidorowa z grzybów :roll:


(Krzys299) #4

O ludzie,kto przeprowadza ten test ?

racja :slight_smile:


(fiesta) #5

To jest alfabetyczny spis użytych do testów antyvirów. (IMHO tak trudno jest się tego domyśleć :? :? :? ) Wyniki testów masz tutaj:

http://www.av-comparatives.org/seiten/e ... 005_08.php

BTW wreszcie doceniono nowego NODa32 ma 3 miejsce.


(Ford Fokus) #6

Dzięki fiesta za sprostowanie :stuck_out_tongue: A Kasprzak win (jak zawsze :P), nawet niezły wynik 99.88% :smiley: Dobrze, że go mam :smiley:


(aero) #7

pisze błąd 404 not found, a jak u was ?

czy gdzies trzeba wejść aby zobaczyć wyniki ?


(fiesta) #8

Na stronie podanej w poście tytułowym wchodzisz na:

testanty5va.th.png


(sdar) #9

Przepraszam za zamieszanie :oops:

Pisząc o serwisie dokonującym porównań antywirów byłem pewien, że podany link nie będzie potraktowany jako bezpośrednie odniesienie do wyników testu, a alfabetyczny spis programów za wyniki testu :hahaha:

Obiecuję, że na przyszłośc będę precyzyjniejszy :wink: Cieszę się jednak, że sprawa już się wyjaśniła.

Złączono Posta : 23.10.2005 (Nie) 9:07

Przy okazji chciałbym zwrócić Waszą uwagę na menu Comparatives w tym serwisie, gdzie na dole strony można znaleźć link "...overview of the comparatives..." do ogólnego zestawienia wyników w poszczególnych edycjach testu i sprawdzić jak "zmieniały się" poszczególne programy.