Kolejny (?) test programów antywirusowych

Być może post ten powinienem umieścić w innym dziale ale nie chciałem zaśmiecać merytorycznych działów forum a jak ktoś będzie szukał to i tak znajdzie :wink:

Nie wiem czy ten link był już podawany ale ponieważ pytania o antywirusy ciągle się pojawiają, więc podaję adres do serwisu regularnie porównującego kilkanaście programów antywirusowych. Ostatnie dostępne porównanie pochodzi z sierpnia a następne zestawienie pojawi się w listopadzie.

Oto link: http://www.av-comparatives.org

To raczej nie jest test bo jakim cudem wygrywa Avast a Kaspersky na szarym koncu :roll:

A nie jest tam wypisane przypadkiem jakie antywirusy ZOSTANĄ użyte w teście? Bo jeżeli to jest test to jest tak wiarygodny jak zupa pomidorowa z grzybów :roll:

O ludzie,kto przeprowadza ten test ?

racja :slight_smile:

To jest alfabetyczny spis użytych do testów antyvirów. (IMHO tak trudno jest się tego domyśleć :? :? :? ) Wyniki testów masz tutaj:

http://www.av-comparatives.org/seiten/e … 005_08.php

BTW wreszcie doceniono nowego NODa32 ma 3 miejsce.

Dzięki fiesta za sprostowanie :stuck_out_tongue: A Kasprzak win (jak zawsze :P), nawet niezły wynik 99.88% :smiley: Dobrze, że go mam :smiley:

pisze błąd 404 not found, a jak u was ?

czy gdzies trzeba wejść aby zobaczyć wyniki ?

Na stronie podanej w poście tytułowym wchodzisz na:

testanty5va.th.png

Przepraszam za zamieszanie :oops:

Pisząc o serwisie dokonującym porównań antywirów byłem pewien, że podany link nie będzie potraktowany jako bezpośrednie odniesienie do wyników testu, a alfabetyczny spis programów za wyniki testu :hahaha:

Obiecuję, że na przyszłośc będę precyzyjniejszy :wink: Cieszę się jednak, że sprawa już się wyjaśniła.

Złączono Posta : 23.10.2005 (Nie) 9:07

Przy okazji chciałbym zwrócić Waszą uwagę na menu Comparatives w tym serwisie, gdzie na dole strony można znaleźć link “…overview of the comparatives…” do ogólnego zestawienia wyników w poszczególnych edycjach testu i sprawdzić jak “zmieniały się” poszczególne programy.