Kolor Linków i Brak Podkreślenia

Niekture //ort przeglądarki same zmieniają kolory linków niezależnie od tego co jest w kodzie.

A ie jak robi??

a cóż jest nieładnego w tych tabelkach?jest ich już 6!

To, że tabele nie służą do tworzenia layoutów, menu, itp. , a do prezentacji danych.

A mnie się podobają looknij na tę stronke(to moja ale jeszcze ją narazie robie) http://ptasioro.ovh.org i na niej to wykorzystam!!Doradźicie mi co moge na niej zmienić??Kolor tła prawdopodobnie będie inny!!

OK, możesz tego użyć pod warunkiem, ze strona będzie zgodna ze standardami (XHTML albo HTML i CSS).

Oprócz stylu podałem Ci również treść dokumentu (w body).

Szczerze? Zacznij od jakiegoś kursu, przeanalizuj parę dobrze wykonanych stron, testuj w oknie przeglądarki, korzystaj z porządnego edytora (z kolorowaniem składni). Bo jak na razie nie masz nawet deklaracji HTML w nagłówku… :wink:

A tło to najmniejszy problem. :diabel:

Po 1.Kod strony był ten co jest podany wyżej.

Po.2.Wystarczy mi CSS

Po.3.O co ci chodziło z deklaracją html?

Po.4 Jak Ty patrzyłeś był tylko kawałek stronki,ale deklaracja html chyba musiałabyś,inaczej by się stronka nie wyświetliła(chyba).Patrzyłeś jak była 1 tabela! !!

Dla przykładu deklaracja XHTML

Powodzenia i dobranoc.

Czt to nie jest ta deklaracja?Dzięki i nawzajem dobranoc!

:diabel: Nie. To jest na przykład standard dokumentu używany przez forum.dobreprogramy.pl"

Upsss.

A o tej deklaracji nie wiedziałem,w kursie boo i helion nie nie pisało,jakie tam ustawia się parametry??,Jak wygąda konstrukcja?

Złączono Posta : 17.08.2005 (Sro) 20:29

Czaeno to widzę a możesz mi powiedzieć jak zrobić aby linki w 1 tabeli były czarne a w 2 białe??