Kolor okienek

(Medalik1) #1

Witam,

W jaki sposób mozna zmienic kolor okienek programów, nie chodzi mi o kolor widowsowych okien tylko o okna otwarte przez program np. Office, winrar itp. one domyślnie mają błękitny kolor co mnie strasznie męczy.

Z góry dziękuje i Pozdrawiam

(aero) #2

Witaj.

Masz offica 2007 czy starszy ??

Bo w 2007 mozna zmienic skin.

Do winrara także można zainstalować skina, ale te niebieskie obramowania aero basic i tak pozostaną,

(Medalik1) #3

mam 2003 oryginała ale jak zainstalowałem offica 2007 enterprice to kolor maska z narzędziami był równiez błękitny nie srebrny nie grafitowy tylko błękitny strasznie to wygląda i napewno da sie to zmienić , tylko jak??

(Matrix) #4

Możesz ewentualnie zmień style na taki, jak był w 98 tyle że lekko zmodyfikowany :slight_smile:

PPM -> Personalizuj -> Kolory i wygląd okien -> Standardowy Windows

to jest ten zmodyfikowany 98 - masz podgląd zresztą

PPM -> Personalizuj -> Kolory i wygląd okien -> Klasyczny Windows

typowo windows 98 :slight_smile:

(aero) #5

:hahaha: imo po co :

medal

w 2007 mozesz zmienić skin tak :

aaaofficezh6.th.jpg

(Matrix) #6

aero nieśmiej sie.. ja powiedziałem jak zmienić w całym Windowsie :slight_smile: bo zapewne medal chciałby i w całym zmienić :slight_smile:

(aero) #7

Czytaj ze zrozumieniem :mrgreen:

(Matrix) #8

Fakt- moje niedopatrzenie :slight_smile:

(Medalik1) #9

To że moge zmienić wygląd na klasyczny windows to szczerze mówiąc wiedziałem, nie wiem skąd ale wiedziałem :smiley: . Chciałbym uzyskać taki efekt okna jak to : http://dobreprogramy.pl/grafiki_artykul ... tm/e01.jpg

to co tu jest szare czy też srebrne (pasek narzędzi) ja mam błękitne.

Podpowiedzi typu "Możesz ewentualnie zmień style na taki, jak był w 98 tyle że lekko zmodyfikowany" proponowałbym sobie darować bo szkoda czasu.

Pozdrawiam

(Briho) #10

medal przeczytaj drugi od góry post Aero w tym wątku. Nawet screena wrzucił.

(Medalik1) #11

Office 2003 nie ma takiego narzędzia chodzi mi zmiane koloru okien wszystkich programów nie tylko Offica to był tylko przykład na najbardziej popularnym programie.

(Paluch Ti) #12

no wiec nie ma takiej możliwości żeby zmienić kolory okien wszystkich programów.

(Briho) #13

Aha, no to ruzumiem. Myślałem że masz Office 2007.