Kolor okienek

Witam,

W jaki sposób mozna zmienic kolor okienek programów, nie chodzi mi o kolor widowsowych okien tylko o okna otwarte przez program np. Office, winrar itp. one domyślnie mają błękitny kolor co mnie strasznie męczy.

Z góry dziękuje i Pozdrawiam

Witaj.

Masz offica 2007 czy starszy ??

Bo w 2007 mozna zmienic skin.

Do winrara także można zainstalować skina, ale te niebieskie obramowania aero basic i tak pozostaną,

mam 2003 oryginała ale jak zainstalowałem offica 2007 enterprice to kolor maska z narzędziami był równiez błękitny nie srebrny nie grafitowy tylko błękitny strasznie to wygląda i napewno da sie to zmienić , tylko jak??

Możesz ewentualnie zmień style na taki, jak był w 98 tyle że lekko zmodyfikowany :slight_smile:

PPM -> Personalizuj -> Kolory i wygląd okien -> Standardowy Windows

to jest ten zmodyfikowany 98 - masz podgląd zresztą

PPM -> Personalizuj -> Kolory i wygląd okien -> Klasyczny Windows

typowo windows 98 :slight_smile:

:hahaha: imo po co :

medal

w 2007 mozesz zmienić skin tak :

aaaofficezh6.th.jpg

aero nieśmiej sie… ja powiedziałem jak zmienić w całym Windowsie :slight_smile: bo zapewne medal chciałby i w całym zmienić :slight_smile:

Czytaj ze zrozumieniem :mrgreen:

Fakt- moje niedopatrzenie :slight_smile:

To że moge zmienić wygląd na klasyczny windows to szczerze mówiąc wiedziałem, nie wiem skąd ale wiedziałem :smiley: . Chciałbym uzyskać taki efekt okna jak to : http://dobreprogramy.pl/grafiki_artykul … tm/e01.jpg

to co tu jest szare czy też srebrne (pasek narzędzi) ja mam błękitne.

Podpowiedzi typu “Możesz ewentualnie zmień style na taki, jak był w 98 tyle że lekko zmodyfikowany” proponowałbym sobie darować bo szkoda czasu.

Pozdrawiam

medal przeczytaj drugi od góry post Aero w tym wątku. Nawet screena wrzucił.

Office 2003 nie ma takiego narzędzia chodzi mi zmiane koloru okien wszystkich programów nie tylko Offica to był tylko przykład na najbardziej popularnym programie.

no wiec nie ma takiej możliwości żeby zmienić kolory okien wszystkich programów.

Aha, no to ruzumiem. Myślałem że masz Office 2007.