Kolorowe paski na ekranie

Chciałbym dodać parę informacji do starego już tematu : kolorowe-paski-ekranie-t370278.html

Miałem problem z grafiką. Mówiliście żebym zmienił zasilacz i to nic nie dało monitor też jest sprawny . Mam dla was dodatkowe informacje :

Kolega mówił że uszkodzeniu mógł ulec akcelerator 3D - czy jeśli kupię nową kartę wszystko będzie działać?

Odkryłem ostatnio na komputerze opcje przyspieszania sprzętowego . Domyślnie jest ustawiona na maxa . Ja ustawiłem na drugą od początku ( pierwsza to brak przyspieszenia druga to przyspieszenie tylko podstawowe bez direct 3d i directdraw )

Po włączeniu gry w 3D zaczęła działać (!) ale za to bardzo lagowała ( pasków nie było (!) ) . Jak myślicie co mogę jeszcze zrobić żeby wszystko działało poprawnie? Mam starsze sterowniki do karty graficznej bo nowe lagują. W Windowsowej pomocy doczytałem że mogę zaktualizować sterowniki do Direct3D i DirectDraw . Nie wiem tylko czy sciągać nowe czy stare czy to wpłynie na sprawność komputera itp. Proszę bardzo o pomoc.

zainstaluj ponownie directx 9.0c i zobacz jak będzie

przy próbie instalacji directa wyskakuje mi bląd :

Nie znaleziono punktu wejścia procedury DecodePointer w bibliotece KERNEL32.dll.