Kolorowe plamy na ekranie monitora

Witam,

Od niedawana zauważyłem kolorowe plamy na ekranie monitora (szczególnie zielone i różowe). Powstają one podczas gry w różne gry komputerowe (pierwszy raz zobaczyłem je podczas gry w counter-strike). Gdy korzystam np. z wyszukiwarki wszystko jest OK. Bardzo proszę o pomoc w wyjaśnieniu i być może zapobiegnięciu przyczyny ich powstawania. ![-o<

po pierwsze przeinstaluj sterowniki grafiki i dx.

czy karta grafiki była czyszczona i czy wentylator pracuje poprawnie, jaka jest temperatura karty w czasie gry, czy jest używane OC ?

jaki konfig kompa i monitora ?

Wentylator pracuje raczej poprawnie, a niedawno został zainstalowany nowy system windows.

Mogłbyś napisać jak przeinstalować te sterowniki i sprawdzić tą temperature itd :?:

Jak był instalowany windows to i sterownik od grafiki wiec analogicznie się go przeinstalowuje.

Aby podać dokładniejsze dane potrzeba mi siedzieć co to za karta graficzna i co to za system operacyjny.

a do temperatur to najlepiej aida64 pobierz, albo speecy, to wygląda na przegrzewanie grafiki, chyba, że podkręcałeś i przesadziłeś :slight_smile:

Ściągnąłem tą AIDE64, teraz napiszcie co byście chcieli wiedzieć.

A, czytałem też, że plamy te mogą być spowodowane elektromagnesem. Niedawno kupiłem napowietrzacz akwarystyczny, który ma elektromagnes i stoi blisko monitora. Czy on może byc przyczyna??

Może mi ktos pomóc??