Kolorowy obraz podczas odtwarzanie niektorych filmikow i tv

czesc

Proszę o pomoc mam taki problem że po przeinstalowaniu systemu co niektore filmiki ściągnięte z neta działają ale nie widać na nich nic jest taki kolorowy obraz tysiące kolorów i widać żę tam leci ten filmik ale tylkokontury to samo dotyczy jak chciałem obejrzeć mecz na necie ligi mistrzów to też miałem kolorowy obraz, natomiast drugą połowę filmików odtwarza się normalnie więc o co tu chodzi co mogę zrobić ale proszę o dokładne poinstruowanie bo jestem laikiem w tej sprawy z góry wielkie dzięki pozdrawiam. Aha co jescze powiem kiedyś też miałem taki problem to kolega jakoś mi to zrobił więc jest na to sposób czekam na jakąś pomoc bo jest co oglądać a nie ma jak hehe papa

Może masz ustawiony kolor na 16 bit? Wejdź w ustawienia ekranu i tam zmień na 32 bity. Ja kiedyś miałem podobnie i to zadziałało.

nie to nie to mam ustawione 32 bity jak to by bylo to to by wszystkie filmy tak dzialaly moze ktos ma inny pomysl

A wszystkie kodeki zainstalowane?

Polecam k-lite tam masz wszystkie kodeki jakie są potrzebne inne świństwa usuń z kompa i zainstaluj tylko te ich rozmiar ma 30mb ale warto pobrać Polecam :wink:

ok pokombinuje z tym a jaki bedzie rezultat to napisze