Kolory mi się zepsuły

(Mass Destruction) #1

Mam pytanie, na screenie widzicie wszystko w normalnych kolorach?

oknojj0.th.jpg

Bo ja przez problemy z jedną grą mam teraz wyblakłe, za jasne kolory ale przy okazji mój monitor się chrzani i nie wiem czy to przez monitor widzę taki gówniany obraz czy przez jakiś błąd w systemie :roll:

(system) #2

sproboj w sterownikach karty graficznej dac kolory na DOMYŚLNE ...

(Kpc21) #3

Spróbuj poruszać wtyczką od monitora.

(Azpr) #4

Mass Destruction to że dasz nam screena to nic nieda, poniewaz i tk na kazdym monitorze i przy innej karcie graficznej bedzie wygaldac inaczej u nas a inaczej u Ciebie, to że kolory sa wyblakłe [głownie widać to na odcieniu niebieskiego] jest to sposowowanie "problemem" karty graficznej, głownie ATI, juz kiedyś sam pytałem o to, niestety nikt mi nie był wstanie pomoc...

(Mass Destruction) #5

Właśnie o to mi chodziło, czy tez widzicie wyblakłe kolory, to oznacza że nie mój monitor szwankuje. Teraz zauważyłem że problem powoduje jedna gra która powoduje jakieś błędy...

(Azpr) #6

Mass Destruction jaka gra? to jest wina sprzetu, kary graficznej a nie gry :wink:

(Mass Destruction) #7

Zadziwie Cie :stuck_out_tongue:

To jest wina gry. Ściągłem pliki potrzebne do gry na jednym serwie i nie uruchamia mi się gra tylko wyskakuje czarne okno które się zamyka po ok. 2 minutach a jak zamknę ręcznie to pisze że aplikacja nie odpowiada... Kiedy zamknie się ta gra są już jasne, wyblakłe kolory.

(Ramirez1) #8

Karta dopasowuje sobie kolory ja tak mam jak pogram trochę w Quake 4 i wyjdę z gry to mam obraz bardziej jaśniejszy ale po chwili ona się nastawia i jest z jasnością ok

(Azpr) #9

a ja wogole nie musze odpalac gry :wink: wyblakłe kolory mam odrazu po instalacji sterownikow do ATI Radka 9550... i nie wiem jak sie tego pozbyć...

(Ramirez1) #10

Acha