Kolumny głośnikowe - wybór

Witam wszystkich!

Krótko mówiąc ostatnimi czasy zdecydowałem się na zakup w przystępnej ceny mocnych na warunki domowe (TV/DVD/PC) kolumn, a więc sporo śledziłem i poszukiwałem w internecie ofert sprzedaży … jednak tutaj się zaczyna problem jak dla mnie laika i chciałbym prosić Was wszystkich o opinie, pomoc, a w szczególności zależy mi na fachowych propozycjach własnych lub wybranych z poniższych opcji.

Pozostaje mi zaprezentować Wam mniej więcej co mnie interesuje:

___ 1. ___ Zestaw Tonsil - szczegóły >> tutaj << !!

tonsile bo made in poland a nie bangladesz jak pozostałe :mrgreen:

Nie ma takiej możliwości, musisz mieć wzmacniacz.

I oczywiście kolumny naszej rodzimej produkcji TONSIL, bo jak ci sie spalą to bez problemu dostaniesz nowe głośniki czy cewki.

Venice3000 , proszę przeedytować wiadomość - kolor czerwony jest zarezerwowany dla Administracji a Ty go używasz; ponadto używasz wielkich liter nagminnie.

Proszę użyć opcji Edytuj.

Ludzie prosze o konkrety. Spędziłem nad tym postem (problemem) parę godzin i teraz z nadzieją oczekuję poważnych opinii, sugestii.

Kolor przenicowany, sorry za czerwony.

Proszę o pomoc, bo w kwestii dźwięku jestem laikiem!!

P.S. Wzmacniacz wiadomo że konieczna rzecz … fiesta - chodziło mi o to aby głośniki mogły być podłączone i do DVD, i do tunera TV. Kwestia rodzaju wzmacniacza zależy od modelu. A wybór modelu zależy od argumentów jakie wywrą na mnie najlepsze wrażenie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Głośniki nie będą podłączone do wyżej wymienionych urządzeń tylko do wzmacniacza, a wejścia wzmacniacza z wyżej wymienionymi urządzeniami.

Pokrętłem, przyciskami czy pilotem będziesz tylko przełączał wejścia we wzmacniaczu. Jakimi kablami połączysz wzmacniacz z urządzeniami zewnętrznymi zależy od posiadanych wejść i wyjść w urządzeniach (choć w większości przypadków będą to chinche).

BTW za około 100 zł to żadnych konkretnych głośników nie kupisz :stuck_out_tongue:

I z wymienionych przez Ciebie modeli to wybrał bym jak napisałem powyżej TONSILe.

  1. A kto powiedział że mam za 100;- kupić … cena może nawet podbiegać pod 200 !!

  2. Na tyle głupi nie jestem żeby nie wiedzieć jak podłącza się urządzenie wyjścia z wzmacniaczem i kolumną :expressionless:

(kwestia rozumienia wypowiedzi)

  1. Nadal żadnych konkretnych wypowiedzi, argumentów za/przeciw … czyli jak w punkcie wyjścia :confused: