Kombajny

Witajcie forumowicze :slight_smile:

Piszę gdyż mam dylemat co wybrać. Długo rozgladałem się za kombajnami i wybrałem 3 modele które wchodziły by w grę. Nie wiem na który sie zdecydować, takze prosiłbym Was o radę i dyskusję :stuck_out_tongue: : a oto nasi bohaterzy:

CANON MP150

http://sklep.benchmark.pl/pelny_23467.html

HP PSC 1510

http://sklep.benchmark.pl/pelny_20755.html

EPSON DX3850

http://sklep.benchmark.pl/pelny_22886.html

Wszystkie wyżej wymienione są w podobnej cenie co utrudnia wybór, więc prosiłbym WAS o jakiś konstruktywne wnioski :slight_smile:

Mi osobiście wydaje się być najlepszy Canon, jednakże nie wiem jak jest w jego przypadku z zamiennikami :?

Każda uwaga i sugestia mile widziana. Pozdrawiam :stuck_out_tongue:

Ja bym brał tą - chwalą ją użytkownicy i chętnie kupują.

Wrzuć każdą do googli i poczytaj co piszą.

Ja osobiście polecam Ci Canona, są to bardzo dobre drukarki, szybko drukują i z fantastyczną jakością.

Ten którego wybrałeś wygląda na dobrą (po danych technicznych)

Ja mam Canona IP3000 i jest fantastyczny, drukowane na nim zdjecia wygladaja jak od fotografa.

Na twoim miejcsu brał bym:

Ponieważ sam posiadam jego drukareczkę (canon ip4200) i muszę przyznać, że jakość zdjęć na firmowym papierze canona jest praktycznie taka sama jak z foto-labu, tylko papier trochę drogi :smiley: Pracuje też ze standrtem PictBridge który jest przydatny do drukowania zdjęć bezpośrednio z aparatów i kamer cyfrowych, bez użycia kompa :slight_smile: Co do

to tez nie jest zły, ale brał bym canona ponieważ znam jakość jego wydruków i solidność firmy która jest naprawdę wzorowa. Niestety Hp’k nie może się pochwalić taką jakością.

Ten HP wydaje się być najlepszy.

No i jako jedyny posiada pokaźną kolecję oprogramowania dołączonego do sprzętu.

Canon też dołacza oprogramowanie, tylko tu nie jest wyposzczególnione :wink: (przynajmniej do drukarek dołącza i to tez znaczne ilości :slight_smile: :slight_smile:

Ale HP ma tusze tylko 5ml, toc to skandalicznie mało :?

Epson ma 8ml

a Canon aż 16ml…

Tylko co do Canona nie wiem jeszcze czy istnieje możliwosc stosowania zamiennych tuszy, bo jeśli tak to canon pod względem ekonomicznosci wyprzedza pozostałych o 3 długosci :slight_smile:

Jest możliwość, ja uzywam zamienników. I z tego co wiem to są zamienniki do wszystkich Canonów.

No to gitara, ale zamienniki powodują szybsze zużycie głowicy :? a jak głowica padnie to po ptakach

:?

a powiedzcie mi ile kosztuje tusz do HP PSC 1510, a ile do CANON MP150.

Ja posiadam HP PSC 1510 do zestawu dają 5ml ale jest mozliwosc kupienia wiekszych!Czarny-11ml kolor-7ml!Wiem bo ją posiadam jest świetna serdecznie polecam!

Ostatnio w media kupowałem za bodajże 70zł oryginalny

Nie wiem jak do tej ale do mojej glowica kosztuje raptem 50zł (nioryginalna) i między 100-150zł (oryginalna) więc nie tak źle.

Kilka dni temu zostałem posiadaczem tego urządzenia.

+Bardzo dobrze się sprawuje,

+bardzo ładna jakość wydruku

+małe rozmiary

+możliwość drukowania bezpośrednio z aparatu cyfrowego bez włączania kompa

+możliwość kserowania bez włączania kompa

+łatwa obsługa

-Tusze kosztują ponad 100zł za dwa(zamienniki)

-Trzeba osobno dokupić kabel USB

Niestety tylko z aparatów HP :!:

Możliwe…Sugerowałem się napisem na pudełku:

Cóz z tym się nie zgodzę - ostatnio znajomy do mnie przyszedł z aparatem canona (nie pamiętam jaki model) był zgodny z tym PictBridge i poszło bez problemów.