Komendy do instalowania systemu

witam posiadam dyskietkę startową do win 95 ale laptop nie ma dysku twardego wiem wiem kupiłem już na allegro ale mam pytanie czy mogę go jkoś zainstalować bez dysku a z dyskietką startową kiedy go włanczam z dyskietką wczytuje windowsa i pojawia się komunikat

CD-ROM DEVICE DRIVER for IDE (four channels Supported)

©Copyright Oak Technology Inc. 1993-1996

Driver version :V340

Device name :BANANA

No valid Cdrom device drivers selected

A:\>_

Co mam zrobić wpisać komende jeśli tak to jką zmienić nośnik z cd na stacje dyskietek proszę forumowiczów o napisanie wszystkiego w podpunktach

co mam zrobić żeby mimo wszystko wejść na pulpit bez dysku bo chciałem pokazać to tacie proszę państwa o odpowiedz

kolego jesteś na stacji dyskietek - A: to napęd FDD. poza tym masz coś nie tak ze sterownikami do CD - No valid Cdrom device drivers selected

jak wejśc na pulpit??? pulpit jest normalnym katalogiem… chyba masz na mysli tryb graficzny???

MS-DOS

podstawy dos

Ok bardzo mi pomogłeś weszłem w podstawy dos przeczytałem i wpisałem komende EDIT I POJWAIŁE MI SIĘ NIEBIESKIE OKNO z wyborem u góry file ustawienia data i wygląda to jak windows ale nie do końca i tak fajnie ale jak wejść do prawdziwego windowsa bo na 100%się da prosze mi tylko powiedzieć

komenda edit - uruchamia prosty edytor tekstowy - coś jak notatnik tylko jeszcze prostsze

posiadasz dyskietkę startową z systemem dos - nie uruchomisz z tego windowsa

nei nie nie właśnie to popierwsze nie edytor tekstu taki prosty ale fajny można zmieniać w nim kolory

2 Na tej płycie jest windows 95 na pewno bo go tam wrzuciłem nawet czyta że jest windows ale jaką komende mam dać żeby go otworzyć proszę mi powiedzieć bo jestem krok od celu

dobra zaraz - uruchamiasz kompa z dyskietki (bo wczoraj pytałes o dyskietkę)???

a skoro to jest laptop to w jaki sposób masz podpięty cd-rom??? skoro wspominasz o jakiejś płycie