Komórka - jaką polecacie? ok1000zł

Szukam komórki z “klasy wyższej”. Chce żeby posiadała bajery itd. Cena około 1000zl. Każda firma - tylko proszę o jakieś ciekawe i sprawdzone propozycje :slight_smile:

używana ma się rozumieć??

Raczej tak - może źle określiłem temat. Już zmieniłem. Jaka polecacie komórkę w cenie około 1000zl. Obojętne czy używana czy nie.

A chcesz z systemem czy bez?

Nie baw się w Moderatora. Temat zostaje przeniesiony do stosownego działu. OT-y -> KOSZ.

kkorniak - na Forum używamy polskich znaków w pisowni, proszę poprawić wiadomości oraz poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień.

karolzet , nie znam się na telefonach komórkowych, więc czy możesz mi wytłumaczyć czym jest system w komórce :?:

I podajcie jakieś modele (wreszcie) :stuck_out_tongue:

Sony Ericsson K800i;

Nokia N70;

Tak jak Windows w komuterze :slight_smile: Na telefony bez systemu wgrasz tylko proste gierki i raczej mało użyteczne programiki w javie, a na telefon z symbianem (tak się nazywa najpopularniejszy system operacyjny na telefon) możesz wgrać czego dusza zapragnie - np. inny odtwarzacz muzyki, program do odtwarzania pełnometrażowych filmów divX wraz z napisami, pełnowartościową nawigację GPS (trzeba dokupić odbiornik bluetooth za jakieś ~200zł), rozbudowane kalendarze, przewodniki turystyczne, rozbudowane kalkulatory matematyczne (trygonometria, rysowanie wykresów) i wiele, wiele innych.

W tej cenie polecam Nokie N73

karolzet , a czy Nokia n72 i Nokia n80 mają systemy :?:

Bo się tymi telefonami zainteresowałem.

Mają

widać wtedy coś w ogóle?

polecam Samsunga D900… jetem posiadaczem tego telefonu od jakiegoś czasu i nie zamieniłbym go na żaden inny…

Pewnie że widać,co prawda literki są małe ale da się przeczytać

(ja używam SmartMovie+konwerter)

Co do telefonów

:arrow: N73

:arrow: N80

:arrow: E50