Komórka-komputer

Czy ktoś przenosił zdęcia z komórki na telefon przez port podczerwieni.

Niebardzo rozumiem :?: :?: :?

Może chodziło Ci o przenoszenie z komórki na kompa, albo odwrotnie ??

Mozesz przenosic z komurki do kompa najczesciej laptopa przez port podczerwieni :lol:

A może z komórki na komórkę? Chyba chodzi o IRDA.

macie rację to moja pomyłka z komórki na komputer ale nie mam kabla od komórki i chcę użyć portu podczerwini w laptopie i dopero z niego na komputer stacjonarny

Mam IRDA w kompie stacjonarnym i komórę Mitsubishi M320 , wszystko idzie pięknie .

MOżna dokupić port Irda do komputera podłącza sie go pod USB koszt takiego bajerka to 30 zł

No, ale po co jak on ma wbudowany odbiornik w laptopa?? :? :shock:

A o co chodzi?? W czym masz problem??

ale czasami trzeba pogrzebać po IrDa czasami szwankuje …trzeba czasami predkość danych zmniejszyć czy jakoś tak :slight_smile:

Niech najpier napisze o co chodzi ;]

No jak o co mu chodzi ?

Kolega ma zdjęcia na telefonie i chce je przenieść do komputera poprzez port IrDa.

No to ok, chłopcze masz w komórze w ustawieniach zdjęcia opcję wyślij przez… ot cała filozofia. Czyli dajesz wyślij przez irda i po sprawie :smiley:

Program możesz zainstalować Oxygen Phone Manager, żebyś mógł wysyłać tapety z kompa na komóre.

Prędkość transmisji max 115,2 kbit/s

Zasięg 1m (max 3m)

Sygnalizacja transmisji/odbioru - dioda LED


Win2000 nie posiada zawsze uruchomionego monitora podczerwieni ,jednak po naciśnieciu “Zastosuj” i “ok” podłączene urządzenie co 2,3 sekundy powinno migać diodą nadawczą podczerwieni (dobrze widać w ciemności). Monitor podczerwieni pojawia się gdy zbliża się urządzenie podczerwieni.


:slight_smile: GOOGLE