Komp coś sciąga

Optymalizacja XP: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

Witam Cię serdecznie.

Optymalizacje zrobiłem dzisiaj a Windows Worms Doors Cleanera użyłem zaraz po reinstalce(także furtki pozamykałem).

Rozmawiałem ze swoim dostawcą internetu i powiedział mi że to normalna praca modemu(migająca kontrolka aktywności),ale czemu mi nie migała jeszcze ze dwa miesiące temu?! Zaczynała migać dopiero kiedy używałem sieci (przeglądałem strony, coś ściągałem lub słuchałem radia na gadu).A jak pracowałem na kompie i sieci nie używałem to modem chociaż był identycznie podłączony jak teraz i włączony to kontrolka aktywności nie pracowała.Modem resetowałem (odłanczając go z zasilania) ale i to nie pomogło.

A teraz miga mi cały czas nawet jak włączę modem a komputer mam jeszcze wyłaczony to już działa.Dopiero przestaje jak kompa odłącze z sieci(zasilania).Lub odłączę kabel łączący modem z kompem.

No i jeszcze ten Menedżer zadań który pokazuje że komp zasysa.

Nie zwróciłbym na to uwagi gdyby tak było od początku, ale jeszcze parę miesięcy temu KONTROLKA NIE MRUGAŁA!!

Mam MAKSA chyba muszę się z tym pogodzić !!

To wszystko pikuś w porównaniu z bombą atomową :slight_smile:

To wina modemu nawala :frowning: