Komp czasami się sam restartuje

(Darsonz) #1

Jak w topicu mam taki problem. Czasami komputer chodzi godzinami i nic, lecz jak robie np kilka rzeczy na raz ( nie zawsze) komputer sie restartuje :frowning: . Nie wiem co jest tego powodem. Sprawdzałem temp. procka i wszystko jest w pożądku.Wklejam log z Hijackthis i silentrunners.

(Chomiczek83) #2

fix checked dla :

Sprawdź swojego antywirusa :wink: jeśli go masz :stuck_out_tongue:

Jeśli nic nie da to sprawdź pamięć i zasilacz :wink:

(Bbieniol) #3

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (jeżeli jakieś znaczki są żółte, to niech takie zostaną). Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

Użyj narzędzia -> SmitFraudFix (w trybie awaryjnym z opcji 2 )

Start --> uruchom --> services.msc --> zatrzymaj i wyłącz usługe Microsoft ASPI Manager

Otwórz hijackthis --> open misc tools section --> delete a NT service --> wpisz aspi113210 i ok

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Co do tego wpisu:

Użyj narzędzia --> HaxFix

Po zabiegach nowe logi + raport ze SmitFraudFix :slight_smile:

(Darsonz) #4

Zrobiłem tak jak radziłeś. Wklejam nowe logi.

(Bbieniol) #5

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\System32\rpccd.dll

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

Usuwasz Hijackiem ten wpis:

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

(Darsonz) #6

Z Silentem to jest problem ,bo mimo to , że klikam nie jak sie pyta na początku to i tak robi ten log 40 min :shock:

(Bbieniol) #7

Hijack jest już OK :slight_smile:

Czekaj cierpliwie, aż Silent skończy pracę i wklej z niego loga :slight_smile:

(Darsonz) #8

Prosze :

(Joan Sunshine) #9

Już jest czysto ale koniecznie zainstaluj jakiegoś antywira. :slight_smile:

(Darsonz) #10

Mam nadzieję , że problem zniknął. Dzięki za pomoc

Złączono Posta : 18.11.2006 (Sob) 21:47

Niestety komputer nadal restartuje się sam ;/ . Jakie inne mogą być tego przyczyny ?