Komp dla qmpla - 2000

Qmpel spytał się czy złoże mu kompa (raczej wymusił). A ja z tego jestem “noga”. On chce grać w nowe gry na full detalach, chce żeby komp udźwignął mu Gothic 4 na full. On będzie podkręcać wszystko co się da na full. Na nowe wentylatorki może wydać 150zł.

Wybrałem coś takiego.

Jak coś złego dodałem to wymieńcie, cena nie może być nawet o 1 grosz większa :? .

Nagrywarkę ma swoją tak jak i monitor.

No jak do o/c to do RAM-u bym jednak dołożył z 50 zł…

Wziąłbym tańszy zasilacz - OCZ 600W (dość mocy do CF, ale jest z deka przygłośnawy) a zamiast tego lepszy RAM, np. OCZ Platinum rev.2 lub Patriot LLK 2x1GB 800MHz, lub zamówił z allegro Cruciale ballistix.

Zamiast tych goodramów lepsze będą http://www.allegro.pl/item423180465_cru … icron.html

Zamiast ASUS’a weź radeona od powercolora, taniej o 60zł.

apollo.pl

lub

agito.pl

Niestety tych pamięci nie kupi bo on nie ma internetu a ja mam neta tylko konta nie mam.

Są jakieś jeszcze strony z sprzętem komp.? Ja jakoś znaleźć nie mogę, a jak znajdę to sama drożyzna.

Najtanszy sklep w necie to apollo.pl.

A jakieś wentylatorki do 150 bo te boxowe chyba nie wytrzymają tak podkręconego kompa?

Chłodzenie na procesor Pentagram Karakorum + pasta zalman STG-1

no i do tego na przód Acutake 80mm, a na tył Acutake 120mm.

Rozumiem, ze doklada jeszcze kolega 150 zł, tak?

Ja nie, 2k na kompa i 150 na wentylatorki.

A na GPU i ramy jakieś wentylatorki czy nie trzeba,

Bierz jeden zestaw z tych dwoch, ktore podalem i to chlodzenie:

Swietny komp bedzie.

No tak, za komp 2k i za wentylatory 90zł zostało 60zł i na co je jeszcze wydać? A pasta jest już w KARAKORUM no chyba, że jest zła to te -20zł daje 40zł na wydatek.

No to 40zł dokładamy do lepiej kręcącego się RAM-u.

Ale jakiego? Ja tam nie wiem, które się lepiej kręcą a które gorzej.

Nie jest najlepsza. :frowning: Lepiej kupić chociażby AS 5.

nie kupuj pasty, tylko za 70zł kup chłodzenie na kartę graficzną, np. Arcting Cooling Accelero S1 rev.2 + Acutake 120 razem 70zł :wink:

a i kompa kup w apollo.pl i bierz zestaw podany przez dezett , (chodzi mi o zestaw z apollo.pl) :wink:

http://everon.pl/index.php?p448,a-data- … gb-800-cl4 - nie są ekstremalne, ale fatalne też nie.

Lepiej wziąć patrioty LLK.

Oj nie. Miałem komplecik i A-Daty leciały lepiej.

AS 5 to wydatek max 15zł! A GPU też czymś musi przesmarować.

Zależy kiedy ten komplecik miałeś