Komp do 1000zł karta GeForce procesor Intel

No dokładnie o to mi chodziło. Plunio7, nie mam nic przeciwko serii MC :slight_smile: Po prostu jak już mam kupować zasiłkę za tyle kasy, to już lepiej coś innego.

200 zł moge dorzucić, ale myslę że nie więcej bo to miał być w granicach 1000 zł :wink: A jak zaczniemy tak dodawać do niego że to było by lepsze i troche droższe to w końcu wyjdzie nam dosyć duża kwota. Posty z tymi droższymi częściami też są słuszne bo po co kupować jakieś badziewie jeżeli można dołożyc jakąś kwote i kupić ten zasilacz na dłużej. Więc jak będziecie mi doradzać to jak najbardziej byłbym wdzięczny za podanie części w granicach 1000 zł, ale też jeżeli (tak jak w przypadku zasilacza) będzioe trzeba dołożyć te np. 100zł i będzie o wiele dłużej działał to też proszę to napisać.

Pozdro.

Modecom MC-500 = wysokie rachunki za prąd. OCZ StealthXStream 500W = sporo niższe rachunki za prąd a różnica to zaledwie 20zł a na rachunkach to się więcej odbije :wink:

Nie tylko to przemawia za OCZ StealthXStream 500W, bo jest on dużo mocniejszy, może dostarczyć 481.5W na linii +12V a Modecom MC-500 tylko 290W czyli słabszy od MC-350 i 400.

Mój ojciec byłby bardziej zadowolony z tego drugiego :smiley:

Czy to bedzie odczuwalna róznica w działaniu komputera?

nie ale po co brać słabą zasiłkę skoro za 20zł więcej ma się kilkanaście razy lepszą?

Aha… czyli w tym przypadku rozsądnym posunięciem jest dopłacenie pare zlotych :wink:

A jaka jest różnica pomiędzy grafiką Radeona a GeForca? Oplaca się kupić GF?

to zależy od posiadanych funduszy.

A jezeli juz bym miał kupowac karte graficzną od GF to jaka byscie mi doradzili (nie ukrywam ze sprzet ma takze sluzyc do grania)? Dodam jeszcze ze moje posiadane fundusze to 1200zł ale tak jak zwykle moga byc te około 200-300zł nadwyzki jezeli bedzie tak jak w przypadku tego zasilacza . Chciałbym tez dolozyc pamieci RAM tak zeby było 4GB:)

Bo zostaje ten zestaw:

INTEL PENTIUM DUAL CORE E5200 2x2.5 Ghz

Gigabyte EP31-DS3L Rev 2.1 P31 1333 OC DDR2

PATRIOT EXTREME 2x1024MB 800Mhz DDR2 2GB DUAL CL4 (moglo by byc np 2x2048MB)

SAMSUNG 320GB model HD322HJ SATAII NCQ

OCZ 500W StealthXStream SLI 120mm 500 W OCZ500SXS

Do tego wybiore sobie jakas tam obudowe i wlasnie najwazniejsza ta karta graficzna od GF siostra ma w laptopie Radeona i jakos nie chciałbym bym mieć karty graficznej od tej firmy w swoim PC bo nie sprawuje sie według mnie najlepiej;)

Zastanawiam sie nad 8600gt i 9600gt tylko nie rozumiem dlaczego na allegro sa inne ceny tych samych modeli i inny producent np gainward 9600gt, gigabyte 9600gt, GeForce9600gt… Gdyby ktos podał mi konkretny model na allegro byłym wdzięczny:)

Przy okazji moze jeszcze jakas fajna obudowe w granicach 100-150zł tak zeby miała dobra cyrkulacje powietrza:)