Komp do 1000zł

mam zamiar wybrac tę drugą opocje :smiley: za kilka dni urodzinki to hajsu coś wpadnie mam nadzieje ^^

apropos ramu… jest sens brac goodram pro? działaja one z taktowaniem 900, a płyta obsługuje tylko 667 i 800, i nie wiem czy to nie poprostu kasa w błoto…

Nie ponieważ te pamięci bardzo dobrze sie kręcą a pewnie będziesz podkręcać

ok :smiley: jeszcze mnie zastanawia płyta główna, ponieważ pierwszy raz sie spotykam z tą firmą i nie wiem czy płyty dobrze sie sprawują :stuck_out_tongue:

Foxcon to mało znana ale dobra firma. Nie słyszałem aby ktoś nażekał :stuck_out_tongue:

Robi części do płyt chyba wszystkich marek, wystarczy się płytom przyjrzeć, czasami całe płyty, później napis abit/asus w pudełko i jest płyta asusa :stuck_out_tongue:

jak się sprawuje możesz na egielda.com.pl poczytać.

przekonaliście mnie :smiley:

chciałbym jeszcze wrócic do tych ramów… czy to bedzie współpracowac? bo płyta obsługuje niby max 800mhz a kości maja 900mhz :?

Będą pracować na 800, jeśli chcesz więcej mhz to o/c :stuck_out_tongue:

Podpinam się do tematu.

Mam zamiar kupić kompa do 700zł z GF6100. Nie mam kasy narazie na więcej.

Mój wybór padł na:

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=225701315 - płyta, procek, ram i grafa

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=223557477 - obudowa.

Zastanawiam się czy mój nowy zasilacz wytrzyma. Mam zasilacz Take me 400W.

FOXCONN MCP61SM2MA-ERS2H lub na ATI 690G

AMD Athlon 64 X2 3600+ Brisbane

Ram A-Data, lub Corsair 667/800

do kosza i Frotron 350W HLN, Delta 400W ~50 zł

Nie, to szpej.

Cześć!

No i kupiłem te podzespoły, które polecił Tobi i wmontowałem do kompa. Teraz moje pytanie odnośnie tego zasilacza Take me 400W.

Czy pociągnąłby ten zasilacz z 1 tydzień góra 2? Pytam, ponieważ chwilowo zbrakło mi funduszy. Ale jeśli istnieje ryzyko spalenia całego kompa przy pierwszym odpaleniu to pożyczę.

Prosiłbym o szybką odpowiedź:D

To już lotto.

Czy spali ci od razu kompa czy za 2lata

Z tanich i dobrych zasilaczy to kup delte/amacroxa 400W / fortrona 350W