Komp do Visty

Witam.

Mam male pytanie do znawcow :wink: jak sadzicie czy oplaca mi sie zainstalowac Viste na takim sprzecie …

CPU AMD Athlon64 X2 3600+ AM2

Mobo MSI K9NU Neo-V (MS-7270)

Ram 2GB DDR2 533

Graf Galaxy Geforce 8600GT 256 MB/128bit 600@1600

Dzwiek : Sound Blaster Audigy 1 < jak z nia radzi sobie Vista ?

HDD 160GB Seagate 7200 ATA .

Ale lansik sprzętem XD

Imo dobrze wiesz że Vista pójdzie =]

Sądze że spokojnie mogłeś temat sobie darować bo są specjalne programy które to sprawdzą i ocenią oraz specyfikacja sprzętowa Visty.

Pozdrawiam

stery dla Visty Creative co chwile wydaje są też na Windows Update, zresztą ta opcja jest bardzo w viście dopracowana więc nie ma co się martwić o stery. co do kompa to procek da rade ale w grach możesz poczuć nieznaczne zmniejszenie się FPS, ale zawsze można odchudzić vista vlite i bedzie śmigać :slight_smile:

Ja tym sprawdzaczom nie ufam trzeba daną konfiguracje przemyśleć bo nie to samo są pamięci taktowane 533 czy 667 Mhz albo Athlon64 i X2. Trzeba każdy czynnik brać pod uwagę a w tym przepadku osiągi nieznacznie osłabia dysk ATA i owe 533Mhz pamięci

DragonWings wiem ze pojdzie , ale zapytalem czy sie oplaca jesli ma to chodzic nie wydajnie to wiadomo ze jest to nie oplacalne … tak o programie slyszalem , tyle ze na ciagle pokazuje jeden i ten sam wynik czy to na szybszym czy wolniejszym kompie :stuck_out_tongue:

Parametry sprzętu są dosyć ok ale co do visty to nie jestem przekonany,

może jak wyjdzie sp1 dla wista to wtedy se zainstaluje. A co do sprzętu to 2x1 giga ramu ale minimum 667 -800 bo 533 są wolniejsze od ddr 400.

redquen14 nie ma to jak pisać nie znajać sie na temacie - prawda?

1,5GB DDR 333Mhz (moja pamięć) - system śmiga aż miło i nie ma żadnych ścięć, więc lepiej sprawdzcie Viste sami bo ci co mówią że ona ma kosmiczne wymagania, nawet nigdy jej nie włączyli.

Btw. na starym kompie (Athlon XP 2Ghz, 512DDR Ram 333Mhz i karta zintegrowana), z vistą pracowało się w miare płynnie :wink: