Komp dziwnie się zachowuje

Witam od kilku tygodni komp dziwnie się zachowuje gubi różne pliki od drukarki począwszy na plikach systemowych skończywszy(wtedy pomaga tylko format),wiesza się na podstawowych czynnościach takich jak skanowanie antywirusem a gdy zawiesi się uruchamia się tylko do momentu gdy powinien wczytywać się Windows potem czarny ekran czami przy wywalaniu z kosza plików cookies wyskakuje nawet jakiś błąd explorera,przy wyłączaniu pokazuje mi ze ma do zainstalowania jakieś aktualizacje pomimo to ze przy wyłączaniu pokazuje mi ze aktualizacja jest instalowana po ponownym włączeniu kompa komunikat się powtarza nie pomagał format ani nawet wymiana dysku i taśm nie mam pojęcia co możne być tego przyczyną pozdrawiam i proszę o pomoc

Podaj konfigurację swojego komputera ale bardzo dziwny problem

Procesor AMD Athlon 4400+ 2,31ghz 3 gb ram kingston 667mhz karta geforce 8600gt 256mb dysk segate 320gb nie wiem jaki zasilacz musiał bym poszperać w Evereście jeśli jeszcze coś ominąłem to pytaj

Miałem podobne obiawy. Też podmieniałem dyski i pamięci - nic to nie pomagało. Zauważyłem, że bardzo szybko nagżewa się chipset na płycie głównej i najprawdopodobniej przegżanie powodowało te warjacje systemu. Ja nie wytrzymałem i kupiłem nowego blaszaka, bo tamten był już leciwy i mocno eksplotowany. Spróbuj z nową (lub inną) płytą główną.

Tylko że mój komp jest prawie nowy ma niecały rok a żeby go oddać do serwisu to muszę mieć konkretny powód dla którego tak się dzieje.Mam jeszcze takie pytanie czy jeśli w dzienniku błędów w Evereście są jakieś ostrzeżenia i błędy to może to mieć w jakiś sposób wpływ na to że komp nie działa normalnie