Komp gorzej chodzi niż przed formatem

Nie wiem o co to chodzi ale komp gorzej mi chodzi niż przed formatem. Mam już “wyćwiczone” formatowanie i wstawianie sytemu i zawsze instaluje te same programy sprawdzone ew. nowsze aktualizacje i dzięki temu system mi śmiga(poprzednio system bez reinstalacji wytrzymał mi rok przy intensywnym używaniu), lecz teraz nie chciało mi się ręcznie bawić w optymalizacje systemu i zainstalowałem program solutio , przed zainstalowaniem tego programu komp mi się włączał ze wszystkimi programami minuta i 25 sekund, po zainstalowaniu wzrosło uruchamianie do 4,5 minuty. Miał być to program optymalizujący a nie zamulający, jeszcze promują ten program hasłem " koniec frustracji z systemem"

Mam zainstalowany norton 2009 z aktualna bazą wirusów i emisoft animawlare do tego iKill. Ani norton ani emisoft niz nie znalazł. Odinstalowałem solutio ale to nic nie pomogło, komp jak długą się włączał tak się włącza(usunąłem z autostartu zbędne aplikacje ale to nic nie dało). Mało tego że się długą włącza, to procesor pracuje na wysokich obrotach i nawet muzyki nie mogę posłuchać bo się przycina. Teraz, żałuję, że format robiłem bo przed formatem komp śmigał a nie zamulał ;/ Poniżej przedstawiam logi z OTLa

http://wklejto.pl/81731

http://www.wklejto.pl/81732

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże…

Infekcji żadnej nie widać.

Spróbuj, czy w Trybie Awaryjnym (F8 przed startem Systemu) jest lepiej.

Jeśli jest lepiej, to powywalaj wszystkie zainstalowane programy, kodeki, itp.

Jeśli jest tak samo, to:

  1. sformatuj dysk i wgraj nowy System, ale tym razem bez udziwniania

  2. jeśli to nie pomoże, to pozostanie tylko opcja : kupno nowego komputera.

Miejmy nadzieję, że aż tak źle nie będzie.

jessi

Jakie kupno nowego komputera? pfff jestem oburzony:), problem jest softwear’owy a nie hardwear’owy poza tym jest kryzys i trzeba oszczędzać a nie wydawać. Zaraz to sprawdzę w trybie awaryjnym.

Mam powywalać wszystkie kodeki i programy? Kodeków mam tylko dwa fdshow i ac3 i tyle mam wywalić wszystko i na samym systemie działać? jakieś kiepskie te Twoje rady.

W trybie awaryjnym szybciej się włącza.