Komp i kino domowe?

Mam takie pytanie.Mam karte 5.1 i czy jest możliwość podłączenia kina domowego do komputera??? Jeśli tak to w jaki sposób. Z góry dziękuje.

Pewnie, że jest. Opisz, jakie masz głośniki, jaką kartę dźwiękową (model i producent) oraz ile gniazd audio masz z tyłu komputera. Jeśli masz 3 gniazda, z tyłu komputera będą takie gniazda:

e5fe4cfe66e65818.jpg

Jeśli masz 6 gniazd:

7c815e8bf3cef1af.jpg

Pozdrowienia.

mam karte podlaczona do PCI jest 6 wejsc i jedno szerokie. kino z panasonica i jak to zrobic??

Zbyt ubogie informacje mi podałeś.

  1. Napisz czy te głośniki są duże, czy małe i czy są przeznaczone specjalnie do komputera oraz opisz jak wyglądają wtyczki od tych głośników.

  2. W nawiasie napisałem, że chcę byś podał model i producenta karty dźwiękowej. Jeśli nie wiesz jak to sprawdzić, wystarczy odpowiednio mnie poinformować w temacie.

  3. punkt jest wymagany bym mógł ci pomóc, 2. punktu nie musisz spełniać, ale to mi pomoże w rozwiązaniu twojego problemu.

jeśli masz odtwarzacz DVD w tym kinie to 1 przewód z minijack od karty i do kina z tyłu podpinasz 2x chinch i OKI w dvd ustawiasz żeby odbierało tam video 1 lub video 2 zależy do którego wejścia podpiąłeś 8)