Komp i telewizor


(Archangel Ks) #1

Witam wszystkich

Mama kartę Gigabite G-Force 6200 (GV-N62128DE) i chciałem przez nia podłaczyc do kompa telewizor zwykłym kabelem antenowym. czy można tak zrobić a jak tak to w jaki sposób ??


(lazikar) #2

Zwykłym kablem antenowym nie bardzo.

Złacze s video. :slight_smile:


(Archangel Ks) #3

No dobrze a jak wygląda to S-video i czy można tego kablla kupć np 20 metrów ??? moim zdaniem antenowym powinno się dać bo mam w opcjach ze można podłaczyć kompozytowym tylko nie wiem które wejście wybrać bo na przejściówce którą dostałem razem z kartą są 3 gniazda : Pr ; Pb/AV Output ; Y ; i jeszcze s -videoOutput, napewno nie da sie antenowymm ??


(JNJN) #4

Do poczytania:

http://solar.blurp.org/tvout.html

http://benchmark.pl/artykuly/porady/jak … ona-2.html


(Archangel Ks) #5

Dobrze - przeczytałem i wraz nic, hmm piszą tam tylko o S-Video a mnei to nie urzadza bo mam tylko kabel antenowy czyli chyba kompozytowy i przejściówke z S-Videon na kilka innych złacz które wymieniłem wyżej.

Złączono Posta : 29.12.2005 (Czw) 10:28

acha i jeszcze jedno w telewizorze nie mam wejścia S-Video , za to mam euro i zwykłe antenowe, zalezy mi na tym antenowym bo mam kabel a do euro nie.


(darry dooman) #6

nie da sie! kompozytowe to inaczej Composite, jest to skladowa 3ch kolorow, popularnie nazywa sie to zlącze Video (S-Video), antenowe nazywa sie inaczej Koncentryk, a jesli chcesz antenowe to musisz miec tzw modulator, ktorym ustawisz sobie najpierw na jakim kanale (czestotliwosci) bedzie np nadawany sygnal. mija sie to z celem, bo jakosc tak uzyskanego obrazu pozostawia wiele do zyczenia, chyba ze zaplacisz za modulator tyle co za caly komputer…:wink: na prawde, nie probuj podlaczac do anteny bo szkoda twojego czasu i naszego…kup lepiej od razu kabel z S-Video na EuroScart i tyle…


(Archangel Ks) #7

ok dzięi za cos sęsownego :slight_smile: