Komp jakiś chyba niewydajny LOG

Boje się o mojego kompa ponieważ zauważyłam u siebie wpis (skanowałam HijackThis) 020 oto log

P.S: pierwszy raz z czyms takim sie spotykam wiec nie mowcie mi zebym wchodzila do trybu awaryjnego itd :slight_smile: mam dopiero 12 lat :stuck_out_tongue:

skasuj wpisy i pogrubiony pliki/folder w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu

Wpis O20 to resztki po Windows Genuine Advantage

a moge bez wchodzenia w tryb awaryjny bo ja nie umiem boje sie ze cos zepsuje :frowning:

W trybie awaryjnym o wiele łatwiej usuniesz syf ( Tutaj masz napisane dokładnie jak wejść w tryb awaryjny i wyłączyć przywracanie systemu )

a jak potem wyjsc z trybu awaryjnego boje się żeby czegoś nie zepsuć :confused:

Start -> Zamknij -> Uruchom ponownie

sorry może to głupie pytanie ale dzięki :slight_smile:

Złączono Posta : 24.06.2006 (Sob) 21:14

file://C:\DOCUME~1\Karolina\USTAWI~1\Temp\MediaTicketsInstaller.cab

Tu mam folder Temp usunąć cały ??

A i to VVSN czy coś takiego usunełam w normalnym windowsie bałam się wejść do awaryjnego

file://C:\DOCUME~1\Karolina\USTAWI~1\ Temp \MediaTicketsInstaller.cab

poprostu opróżnij temp, lub skasuj, po restarcie odtworzy się

jeśli dał się usunąć to ok

ok usunełam temp w avaryjym potem nie mogłam wyjść bo wchodziłam przez uruchom… ale się skapnełam no i log z Hijackthis

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw).

Sprawdź w dodań/usuń programy czy jest RXToolBar , jak tak to odinstaluj.

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Po wykonaniu dajesz nowy log z HijackThis plus możesz z SilentRunners.

Możesz przeskanować komputer programem Ewido po update :slight_smile:

Ale jak te znaczki zmienić bo coś chyba nie tak kliknełam i…

poczytaj tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Jeżeli masz jakieś czerowne znaczki, to kilkasz i zmieniasz na zielone :slight_smile: Jak już będą wszystkie zielone (ewentualnie żółte), to zamykasz narzędzi i uruchamiasz ponownie komputer :slight_smile:

Ok dzieki wam a jutro usune to

Złączono Posta : 24.06.2006 (Sob) 22:13

Ej mam problem bo jak szukam normalnie no i przez Wyszukaj to nie moge znaleść tego

Dokładniej tego folderu RXToolBar :confused: Mam ustwione aby pokazywoło ukryte pliki i foldery… Więdz o co chodzi…

Bardzo możliwe, że foldery nie będzie :slight_smile: Usuń sam wpis Hijackiem, a następnie wrzuć nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Oki to logi :slight_smile:

Silent Runners :

HijackThis

Teraz ok ??

Logi są już czyste :slight_smile:

Kosmetycznie otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik --> zapisz jako --> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki --> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Zrobilam to co kazałeś dzięki wam wielkie :slight_smile:

fix ma wyglądać:

zgubiłeś “]”