Komp mi sie wyłacza sam od czasu do czasu.co robić

Od Wigilii po dlugim czasie spokoju komp znowu zaczał mi sie sam wylaczac czasami gdy mam zalaczona gre ale i gdy nic nie mam zalaczone sie sam wylacza.Po zalzceniu Wyskakuje czerwono zolty komunikat “System is Overheat.Prees F4 to Continue” co po poslku znaczy system jest przegrzany.nacisnij f4 zeby kontynuowac .po nacisnieciu f4 system wczytuje sie normalnie ale i tak za jakis czas znowu sie wylacza albo od razu gdy mam zlaczona gre na kilka minut po uruchomieniu sie tez wylacza.Problem zaczal sie od dnia kiedy zainstalowalem skaner antywirusowy online Arca Mikro Scan wtey po raz pierwszy komp wylaczal sie przy skanowaniu usunalem ten skaner i na kturki czas pomoglo bo juz na 2 dzien problem wracal tak bylo 3,4 dni i dlugo mialem spokuj potem znowu sie zaczelo i znowu spokuj.spokuj az do wigili kiedy to po poludniu komp znowu zaczal sie wylaczac.Nie wiem czemu sie wylacza skoro komp jest nowiusienki.mysle ze chyba jedyne rozwiazanie to format dysku

Popraw błędy i używaj polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Ściągnij “Everest” i napisz jaką temperaturę ma procesor.

sciagnaolem inny program SpeedFan z tej stronki pokazywalo temperatyę 30stopni Cczyli optymalnie ale nie wiem dalej czemu sie wylacza ,mojej cioci komp grzeje sie do 70 stopni

a jaka masz karte graficzna ?? i sprawdz jaka jest temperatura karty graficznej i dotknij jej ręką czy nie parzy

no cuóz karta graficzna jest zintegrowana niestety Geforce 6100 a nie moge odkrecic kompa bo jest zaplombowany i jeszcze na gwarancji komp jest nowy dalem za niego 1989zl w ratach a teraz sie wylacza

No to serwis, na co czekasz :!:

Coś skopali prawdopodobnie, źle też że pozwoliłeś go zaplombować :?