Komp muli, dźwięk szumi, pliki się nie zapisują

Witam

Z kompem źle się dzieje i nie wiem, czy to problem z softem czy ze sprzętem.

Ogólnie jest zmulony od jakiegoś czasu, ale teraz doszły nowe objawy. Nie da się zapisywać plików na dysku jak chce ściągnąć przez IE, wcześniej ściągałem przez Firefoxa i nie było problemu, ale dzisiaj Firefox przestał się włączać. Wyskoczył komunikat, że są jakieś błędy i czy chce wysłać raport o tych błędach, kliknąłem, że nie. Jak chciałem włączyć przeglądarke jeszcze raz, to komp zwiechł na 3 minuty, a potem wyskoczył napis “Program Firefox został już uruchomiony, ale nie odpowiada. Aby otworzyć nowe okno, należy najpierw zakończyć istniejący proces programu Firefox lub uruchomić ponownie system.” sprawdziłem w menadzerze w aplikacjach pusto, znalazłem go w procesach, zamknąłem, po kliknięciu w ikonke przeglądarki sytuacja się powtórzyła, z tym, że w procesach już firefoxa nie było.

Wracając do zapisywania plików na dysku, to klikam w ikonke OTL i wyskakuje “OTL.exe nazwa pliku jest nieprawidłowa”. Tak się dzieje jak wyskakuje okienko zapisz jako, jak przez firefoxa zapisywałem, to bezpośrednio wrzucał mi do katalogu pobrane bez pytania o nazwę pliku i gdzie zapisać. Przy zgrywaniu zdjęć z aparatu część się zapisuje, a część nie.

Doszły mi jeszcze teraz problemy z muzyką, bez różnicy czy puszczam z youtube czy z itunes są szumy i jakieś pauzy.

log mam z hijackthisa bo go mam na dysku - http://www.wklejto.pl/115516

Parametry komputera podaj