Komp muli i wyskakuja dziwne komunikaty? Help

witam

antyvirus wykrywa jakies robaki i konie trojańskie np. Adwere Generic. SFR, Lop.AX itp powywalałem wszystko co sie z tym kojażyło i dalej sie pojawiaja wyskakuja dziwne okna w przegladarce informujace o jakimś virusie i jakis atakach z jakiegos adresu ip z lokalizacji worsaw.

w logu tez sa jakieś adresy ip jak to cos wywalić bo juz mnie nerwa szarpie i zaraz zrobie formata:(((

Możesz ciachnąć ten wpis HJT.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Wklej dodatkowo log z SilentRunners i Comboscan.

Złączono Posta : 13.03.2007 (Wto) 0:34

Złączono Posta : 13.03.2007 (Wto) 1:03

czy coś tu jeszcze mozna zrobić czy wszysto jest ok???

Pobierz Gmer’a.

Teraz czynności będziesz wykonywał w Gmerze więc uruchom go, poczekaj chwilkę, kliknij na zakładkę >>> w celu otworzenia pozostałych.

  • W zakładce Procesy wybierz Gmer awaryjny. Komputer się uruchomi ponownie i zostanie samo okienko Gmer’a

  • W zakładce procesy kliknij Pliki i usuń:

  • Zrestartuj komputer ręcznie przyciskiem na obudowie

  • Po resecie otwórz Gmer’a i do zakładki CMD z zaznaczoną opcją REGDIT.EXE wklej:

  • Kliknij Uruchom i reset.

Użyj VundoFix + FixVundo + VirtumundoBeGone. Wszystkie narzędzia należy uruchomić będąc w trybie awaryjnym.

Usuń wpisy HJT jeśli będą.

Po wykonaniu wklej log z Comboscan, silenta oraz zawartość pliku c:\vundofix.txt

DZIEKI kolego za pomoc mam nadzieje że jest juz wszystko ok

dla mnie jest to czarna magia

Teraz czynności będziesz wykonywał w Gmerze więc uruchom go, poczekaj chwilkę, kliknij na zakładkę >>> w celu otworzenia pozostałych.

  • W zakładce Procesy wybierz Gmer awaryjny. Komputer się uruchomi ponownie i zostanie samo okienko Gmer’a

  • W zakładce procesy kliknij Pliki i usuń:

  • Zrestartuj komputer ręcznie przyciskiem na obudowie

  • Po resecie otwórz Gmer’a i do zakładki CMD z zaznaczoną opcją REGDIT.EXE wklej:

  • Kliknij Uruchom i reset.

Usuń wpisy HJT.

Po wykonaniu pokaż nowy log z Comboscan i SilentRunners.

nie wiem czy wszystko udało mi sie zrobić poprawnie ale napewno mi sporo pomogłes bo juz mi niemuli komp i nie wyskakuja mi komunikaty o zagrożeniach

jak byś mugł jeszcze sprawdzic loga to bede bardzo wdzięczny

Złączono Posta : 20.03.2007 (Wto) 17:07

wydaje mi sie że jeszcze coś siedzi ???

Złączono Posta : 20.03.2007 (Wto) 17:08

wydaje mi sie że jeszcze coś siedzi ???

Logi czyste

Spoko jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc

pozdrawiam bart