Komp muli! - log

(Krzys92) #1

Prosze o sprawdzenie loga.

Powód: Wolno ładujacy sie windows :slight_smile:

(Gblade) #2

Skasuj wpisy:

Przeskanuj Ewido

Zainstaluj SP2

(Micromac) #3

Jeszcze to:

Start => Uruchom => msconfig z zakładki Uruchamianie możesz

odznaczyć:

Natomiast to:

Start > Programy > Autostart > kasacja z prawokliku

Sciagnij Internet Eraser 2.05 >> stad

Uruchom Internet Eraser 2.05 , w zakladce Browsers i Windows zaznacz wszystkie opcje i kliknij Quick Clean aby oproznic

pozniej OPTYMALIZACJA systemu > defragmentacja i inne

(Krzys92) #4

@InfinityToJa: Skasowałem wpisy i przeskanowałem tym programem. Wykrył mi chyba 79 błędów dałem Remove i chyba je usuneło.

@Robinhio: odznaczyłem to co napisałeś, lecz to co kazałeś usunąć w Autostarcie nie usunołem. Usunołem tylko Adobe Gamma Loader gdyż tamte niewiem jak sie nazywają. W Autostarcie mam: Adobe Reader Speed Lunch, HP Digital Imaging Monitor, HP Image Zone - szybkie uruchamianie, Microsoft Office, MpegTV Station PCITV Remote Control, Realtek Wireless LAN Utility i niewiem które to są. Ściągłem ten program i opróżniłem. Defragmentowałem też dysk C: . Noi komp sie szybciej teraz ładuje :smiley: Tylko że Gmail Notfier sie nie włącza po uruchomieniu.

Pozdro :slight_smile:

(Micromac) #5

To co jest w Autostarcie to usun wszystkie oprocz Realtek Wireless LAN Utility

A co do Gmail Notifier jesli chcesz aby sie uruchamial to

Start => Uruchom => msconfig z zakładki Uruchamianie możesz zaznaczyc:

gnotify.exe

i restart kompa :wink:

(Krzys92) #6

Hey to znowu ja. Mam następny problem gdyż jak mi sie pojawi po zalogowaniu komunikat "Zapraszamy" to komputer sie troche poładuje i sie zatrzymie a na pasku zadań jak najade jest klepsydra. Niewiem o co z tym chodzi. Daje na wszelki wypadek log:

(adam9870) #7

Nowy log jest OK :wink:

Polecałbym zainstalować dodatek Service Pack 2 :slight_smile: Łata on trochę błędów w systemie oraz poprawia trochę bezpieczeństwo. Można go ściągnąć z Tąd.

Co do problemu to nie wiem. :roll:

Przeczytaj Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów.

(Kuz5) #8

Zrób defragmentacje, wyczyść katalogi prefetch, temp, temporary internet files itp.

Wyczyść rejestr programem jv16 PowerTools

Opcje rejestru =>Klikamy "Czyszczenie rejestru" (opcja pokazana na na poniższym obrazku) następnie klikamy "Kontynuuj" po czym klikamy "Start" po tym jak program sprawdzi rejestr klikamy Wybierz => Wybór specjalny i klikamy "Pozycje które można bezpiecznie usunąć" i na koniec klikamy "Usuń"

jpt3kj.jpg

Sprawdz RAM

XP - Optymalizacja, odchudzanie

Zmieeń tytuł na konkretny :evil: