Komp muli podczas wyłąnczania gg

Siema mam taki problem jeśli chodzi o włączanie to włącza sie normalnie ale jak wyłącze gg to te gadu się niby wyłącza ale w procesach w managerze dalej jest i muli z 2-3 minuty i nic się robic normalnie nie da wiec zawsze jak chce wylączyc gg muszę je wyłączac poprzez manager zadań windows dzieje się to od jakiegoś czasu wcześniej było ok a miałem kiedyś kompa zawalonego a tak sie nie działo a teraz mam czysty skanowałem antywirusem czyszczę czasem rejestr co jakiś czas defragmentuje dysk a te gg wciąż tak muli chodzi o wersje nową 7.7 może kompa takiego najlepszego nie mam ale wcześniej było ok :stuck_out_tongue: 640 DDR myślę ze powinno starczyc na gg :stuck_out_tongue_winking_eye: Proszę o jakąs podpowiedz :slight_smile: i jeszcze strasznie denerwuje mnie firefox 3 odkąd zainstalowałem to za pierszym razem jak włączam to muli jak sie juz włączy to działa ok cały czas ale jak szybko muszę coś sprawdzic w sieci podchodzę do kompa spieszę się a to muli 3 minuty to czegoś można dostac :stuck_out_tongue:

pozdrawiam :slight_smile:

Próbowałeś przeinstalować gg??

Eksportuj kontakty, odinstaluj, przeczyść rejestr i zainstaluj ponownie.

tak próbowałem ale nic z tego nawet myślałem ze może archiwa za duże i tak powoli się wyłącza ale to jest nawet jeśli włącz okno wyboru użytkownika to np dam anuluj to tak samo się powoli wyłącza i strasznie muli przy tworzeniu nowego użytkownika :stuck_out_tongue:

zmieniałeś antywirus?

Spóbuj jak będzie Ci chodzić starsza wersja gg.

Przeinstaluj firefoxa http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_D … a:_Firefox

Dzięki firefox już nie muli :slight_smile: ale gg jak było tak jest bo to jest tak ze dam na gg “zakończ” to od razu znika i jest cisza i tak po 20-30 sekundach zaczyna strasznie mulic i komp hałasuje nieźle a gdy tylko dam w managerze zadan windows “zakończ proces gg.exe” to w tej samej sekundzie cisza i komp płynnie działa :stuck_out_tongue: sorki za błędy :slight_smile:

Dodane 27.01.2009 (Wt) 12:51

Powracam z tematem bo chciałbym żeby ktoś pomogł:P dalej jest tak jak pisałem, gg nic nie tnie ale jak dam zakończ to w porcesach skacze od 18 do 100 % i albo czekam aż przestanie mulic z 2,3 minuty albo sam daje zakończ managerze i wtedy odrazu przestaje. Denerwujące to jest prosze o pomoc

ps nawet jak włącze tylko okno wyboru uzytkownika gg ale dam anuluj to tak samo muli aż nie dam zakoncz