Komp nie działa POMOCY ! Może Grafa ! PC Pomocy!

Siema! Mam jeden problem bo mam komputer stacjonarny który nie chce mi się uruchomić Po prostu włącza się to co zawsze i przed zaczęcie się ładowania xp wyskakuje błąd że nie można załadować pliku system ;/ Więc pomyślałem sobie że zrobię „FORMATA” i będzie good ;// ale tu już zaczynają się schody bo gdy uruchamiam płytę z xp Plik się ładują i po chwili ekran znika i monitor przechodzi w stan uśpienia. Hmm ale to nic bo nawet jak mam biosa uruchomionego to po jakiś paru minutach takie cos się dzieje. Proszę o odp co to może być Hmm ja myślę że grafika się spaliła ale to by wcale nie działała No więc nie wiem dlatego proszę was o POMOC

Sprawdź napięcia zasilacza

Hmm no tak ale ja mam go na gwarancji wiec chce się tylko dowiedzieć czy to wina systemu czy może sprzętu Bo jak sprzętu to zanoszę do Komputerowego i oni to naprawią a jak systemu to sobie poradzę. Boję się go rozbierać bo ma plomby

Przyczyn może być wiele: uszkodzony zasilacz, pamięć ram, twardy dysk, grafika, płyta główna. Ciężko coś podać konkretnego skoro systemu nie idzie zainstalować i nie wywala żadnego konkretnego komunikatu. Najlepiej było by rozkręcić blaszaka i testować po kolei podzespoły. No ale skoro jest na plombach to nie ma na co czekać, zanieś do serwisu. Ewentualnie sprawdź na dwóch różnych płytach z windowsem.

Dziękuje i Życzę wesołych Świąt !