Komp odpala ale się wiesza

Komp odpala ale się wiesza i raczej to nie jest przyczyna jakiegoś wirusa…

od 6 miesięcy był 4 razy zmieniany system, skanowany dobrymi anty wirusami i ciągle to samo,zanosiłem do dwóch sklepów no i zmieniają system i po dniu czy dwóch ciągle to samo,czasami blokuje się nawet przy starcie…

może ktoś mógłby mi pomóc bo nie wiem co mam robić z góry dziękuje

Na początek sprawdź pamięci, najlepiej memtestem dostępny np: na płytach live z linuxem (ubuntu) jak tet wypadnie ok, odpal linuxa live pobaw się troche zobacz czy się zawiesza, jak nie to możlwe że cos jest nie tak z dyskiem przetestuj dysk. Może też być problem z zasilaczem, ciężko tak powiedzieć musisz napisać więcej. Na początek zrób memtest a dalej zobaczymy :). Powodzenia

Nie mam linuksa a nie da się jakoś inaczej sprawdzić pamięci?

Dodane 07.02.2010 (N) 16:48

dzięki za podpowiedz,bardzo byłbym wdzięczny gdybyś się odezwał na gg 9000478 mój nr może byś mi pomógł bardziej

pozdrawiam

Dodane 07.02.2010 (N) 16:51

w win7 jak jak przetestować twardy dysk jest jakiś program? toche zielony jestem w tych sprawach

Przy włączaniu kompa masz pewnie dużo programów które uruchamiają się razem ze startem systemu komp nie może wszystkiego ogarnąć i jest to co jest i masz zawalony dysk plikami.

do safa23

dzięki kolego pomogłeś mi bardzo mam 4gb ramu wyjołem jeden a pózniej drugi i okazało się że dwa są zrypane podziękował