Komp - opłaca się?

pociągnie, chyba , że sprzęt pod który byś chciał go wsadzić byłby podkręcony dość znacznie - wtedy przydałby się mocniejszy zasilacz

powinien zależy to też od reszty kompa

Reszta kompa to Athlon 3000, biostar tforce 6100 i 512ram a będzie 2GB

spokojnie a ile masz dysków?

1 samsung 120gb

to spokojnie pociągnie :slight_smile:

A czy pociągnoł by Radeona HD 2900XTX?

tak spokojnie, takie zasilacz ciągną geforce 8800 GTX w SLI więc jednego radka pociągnie :wink:

aha i jeszcze jedno pytanko co jest bardziej wydajniejsze (chodzi mi o nominalne wartości bez O/C)

C2D E6600 czy AMD Athlon 64 6000+ x2?

Core 2 Duo E6600 jest wydajniejszy od Athlona 64 X2 6000+ :slight_smile:

no właśnie do końca pewny nie jestem :expressionless: athlon ma szybszy zegar a C2D musiałbym chyba kręcić ale poczekajmy na expertów :wink:

piotrekplay

Mówisz że kompa będziesz kupował we wakacje

Ten sprzęt pójdzie cenowo w dół może lepiej coś R600 :?:

że cenowo pójdzie w dół to wiem :wink: a co do R600 to poczekamy na GeForce 8950 i zobaczymy :stuck_out_tongue: a co do procesorów bez O/C czy C2D jest wydajniejsze od AMD Athlon 6000+ x2?

Zależy które, akurat ten model niekoniecznie :slight_smile:

cały czas mówimy o C2D E6600 :wink:

hmm bo się tak zastanawiam… płyty pod Athlony są tańsze…

Nie wszystkie

Ale kupić Athlona za ponad 900 zł to strata kasy. Lepiej dołożyć za 1200 zł do C2D E6700 i już - na pewno lepszy od Athlona 6000+

to jest normalne… ostatnio widziałem płytę Quad z 2x s.AM2 i 4x PCI-E x16…

Złączono Posta : 06.05.2007 (Nie) 21:41

ceny athlonów spadły…

Według mnie jeśli nie chcesz podkręcać to wystarczy Ci płyta główna od ASRock’a

A jeśli chcesz AMD-eki podkręcać to DFI Infinity a do Intelów to albo wymieniona płyta MSI albo coś od Abita

Według mnie może się myle ale lepiej brać Athlona bo AMD zapowiada całkiem nowe procesory na AM2 o całkiem innych oznaczeniach