Komp sam się restartuje

(Coffee77) #1

Witajcie. Moja głupota nie zna granic ,teraz to wiem.Nie kupiłam w sklepie antywirusa ,chciałam kozystac z darmowych i potem wybrać takiego ,który mi odpowiada. Wersje darmowe są tylko na jakiś czas .Przegapiłam to i koniec !!

(Spandau) #2

Może masz teraz dwa antywirusy bo piszesz że zainstalowałaś AVG ale nic nie piszesz że wcześniej odinstalowałaś poprzedniego antywirusa jeśli taki był

Wejdź w tryb awaryjny windows instrukcja http://cybertrash.pl/Tata/Wiedza/trybaw ... ryjny.html punkt 1 odinstaluj antywirusa następnie Pobierz Combofix przeskanuj system i daj log na forum.

Loga wklej na www.wklejto.pl lub http://www.wklej.org/ a w poście daj tylko linka

(Coffee77) #3

ufff..może jest jescze jakaś nadzieja .Wcześnieszego antywirusa odistalowałam .To co napisałaś to dla mnie czarna magia ale spróbuję to zrobić .Dzięki

-- Dodane 24.02.2009 (Wt) 9:53 --

nie da rady przejść do trybu awaryjnego .Tak jak wcześniej napisałam po naciśnięciu F8 wyskakuje tylko ,,uruchom komputer normalnie,, i nic nie mozna zrobić. Po kilkunastu sekundach uruchamia się niby normalnie . I wszystko zaczyna się od nowa :frowning:

(Cosik Ktosik) #4

Klawiatura jest zapewne na USB. Najpierw wejdź do Biosu i przejdź do Integrated Peripherals i włącz:

USB Keyboard Support, USB Mouse Support, USB Dos Support oraz USB Legacy Support.

(Coffee77) #5

tak klawiatura jest na USB :o dobry jestes . Poczekam na brata ,sama nie będę grzebać w biosie ,dzięki .Potem napisze jak poszło .Jak to dobrze ,że został mi jescze laptop .Tylko sraciłam połączenie z tym zapsutym kompem i jak nie da się naprawić to stracę wszystko ..lekcje , zdjęcia ,dokumenty , GG , skypa [-o<

-- Dodane 24.02.2009 (Wt) 16:39 --

zrobiłam tak . Podłączyłam klawiaturę przez kabel, nacisnęłam F8 ,przeszłam do uruchom komputer w trybie awaryjnym i ..nic się nie stało .Chyba mi juz tylko format został :frowning: :frowning:

(Spandau) #6

(Cosik Ktosik) #7

A zatem spróbuj przywrócić system (punkt 2 lub nawet 4): Przywracanie systemu Windows.

(Coffee77) #8

Już jest OK. po prostu za dużo programów uruchamiało się przy starcie :smiley: