Komp sam się wyłącza podczas grania

witam, mam problem z komputerem mianowicie podczas grania we wszelaki gry typu :lineage2, Jedi Academy, Far Cry mój komputer wyłącza się zamoczynnie. Cały problem polega na tym, że zachowuje się tka tylko gdy komputer jest podłączony do sieci, pozatym podczas normalnej pracy na komputerze typu : przeglądanie stron, Gadu gadu, winamp i te sprawy komputer się nie wyłącza gdy jest w sieci. Miał juz ktoś z was może podobny problem??

Wylącza czy restartuje ??

http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=104416

wyłącza

Zasilacz sprawdź

Sprawdzony wszytko w porządku .

Moze cos z grafa nietak

eonek13 proszę poprawić temat na konkretny używając opcji Zmień

masz Firwalla :?: czy zastosowałeś się do @Phylby

nie nie mam Firewalla. a z tym debuggerem probowałem się bawić ale nie moge znaleść tego pliku dumpa.

To odsuń mu krzesło.

Popraw ten tytuł ale na jakis normalny.

  1. Zasilacz ci pada - jaki masz?

  2. Plyta glowna - jaka masz?

Tez mialem to samo. Zainstaluj firewall i bedzisz mial spokuj jak twoj sprzet jest ok.

zasilacz - 350W

płyta główna- gigabyte K8 triton GA-K8NF-9-RH seria pod athlony 64 x2/64FX/64(ma miesiąc)

Ten myk z firewallem wcale nie pomogł;/

Złączono Posta : 02.11.2006 (Czw) 16:49

Dzisiaj odkryłem nowa rzecz okazuje się, że grając w NFS MW przy podlaczonym do kompa modemie (wyłączony przekaz netu) komputer siada zupełnie jak by go ktos wyłączył, ale co sie dzieje co jest bardze dziwne to to, ze gdy gram w tą samą grę z odlączonym modemem to wszystko gra. I co tu zrobić, przecież do sieciówek potrzebny jest interenet.