Komp sam się wyłącza!

Mam problem … mój komputer sam się wyłącza po kilku minutach gry w strzelankę lub RPG :?: Co mam z tym zrobić???

Proszę o poradę … Mój sprzęt to:

Procek AMD 3000+

Płyta gł. ASUS A8NE

dysk 80 Gb

Zasilacz 350 Watt ATX POWER SUPPLY

Karta grafiki Radeon X1650Pro

W CZYM TKWI PROBLEM???

Rany Boskie, a w jakich okolicznościach, jaki sprzęt, bo tu nam potrzebny jest prorok lub wróżka.

Chyba, że chcesz się wykrzyczeć i nie Masz komu się z tego zwierzyć, to proszę bardzo. Krzycz.

Wow. Szybko reakcja. Lista już jest.

Ja bym tu postawił na małą moc zasilacza, tym bardziej, iz to jest podczas gry, kiedy komputer potrzebuje dużo więcej mocy. Poza tym moze rozkręć obudowe i odkurz trochę w środku kompa - to tez czasem pomaga - tak miałem z pamięcią RAM. Komp nie chciał sie uruchomić tylko dlatego, że pamięć była nieco zakurzona…

Pozdrawiam :smiley:

Według mnie się przegrzewa. Grandmaniek ma rację zasilacz słaby, a odkurzenie pomoże w chłodzeniu.

Sprawdź działanie kompa na mocniejszym zasilaczu i podaj temperatury podzespołów.

Tutaj nie chodzi o moc zasilacza !

Komputer Usera radeon95 w stresie pobiera może z 200W !

Tutaj chodzi o markę zasilacza.

Zasilacz 350W porządnej firmy w zupełności wystarczy i to dla wiele bardziej wymagającego komputera, niż komputera Usera radeon95.

Do poczytania: Czarna lista zasilaczy oraz Najgorsze i njlepsze marki zasilaczy.

Zasilacz do zmiany na np. Modecom MC-350ATX (nie mylić z Modecom FEEL, bo Modecom FELL, to taki sam złom, jak Twój obecny zasilacz).

ja bym sugerowal przegrzanie podzespolow miaalem cos takiego samego otworz pcta i zostaw go tak to pomoze w chlodzeniu i komp sie niebedzie wylaczal ja tak zrobilem i jest git

dobra thx ALE już jest OK dzięki za fatyge

TEMAT DO zAMKNIĘCA