Komp sam się wyłącza

Np “Levy strzelił gola”, chcę to zobaczyć, filmik startuje. Jeśli mały obrazek (do pół ekranu) = OK. Jeśli zrobię pełny ekran – zaraz sie wyłączy cały komp… Kiedyś pokazywał wtedy “blue screena”, teraz sam się ładuje ponownie.Potrafi tak kilkanaście razy na dzień, przy YoyTube i inn. filmikach.  Aż strach coś odegrać.

Zmieniłem kartę graficzną - to samo. Na drugim dysku mam też Wind (XP). Tam też wyłącza, ale tylko podczas pełnego obrazu, no i… nie zawsze, Kiedyś to juz więcej nie odpali… Upraszam o pomoc, ktoś z Was  będzie wiedział o co chodzi…Dziękuję, Zygmunt, Gdynia

Driver?

Podaj więcej informacji o komputerze-co tam siedzi w środku,bo prócz tego że jest Windows XP nic nie wiadomo.

Czy problem jest tylko z YouTube ?,jeśli tak może być konieczna reinstalacja Flash Playera,albo jego wtyczka w przeglądarce jest uszkodzona - reinstalacja wtyczki.

Słusznie, czasem coś wyskakuje: pobierz FlashPlayera. No, wykonam zaraz.  Ale zamyka kompa i Opera,i Chrom, i F.Fox, i jakiś SeaMonkey (szybki, mały,właśnie że go lubię). 2. Jeśli Panowie reagujecie -uprzejme dzięki- chciałbym  zapytać o browser MAXTHONa (bo robi splita na ekranie, jednym okiem na  mecz - drugie coś tam sobie czyta) – ja nie cierpię jego “wścibstwa”: gdy  jestem np. na Operze, trzeba coś kliknąć… JUŻ świeci Maxthon!.  Odglądnąć pocztę, będąc aktualnie w F.Foxie - JUŻ tą pocztę pokazuje… Maxthon  — nie będąc wcale w priorytecie, czyli preferowanym, tym wybranym domyślnym. To pewnie (dla Was) zabawnie proste a ja jakoś nie wiem jak (dobrego, myslę) Maxthona odciąć od nieproszonych usług…?   3. Nie wiem jak się okresla “mój komputer”, ale pokracznie napiszę (to spadek po moim synku): XP Pro, XP Home (na osobnej partycji), trzymam obu, bo na jednym mniej gaśnie, na drugim multum b.ważnych danych, skasuję jednego gdy uporam się z tym zanikaniem, jest 200Gb+320Gb+2Tera(USB), narobiłem tam 13-14 partycji (muzyk,nagrania,nutki,klipy), ASUS 4xxxx, GeForce 7800 GT, tylko 1G RAM,  w motherboard wcisnięte 2 karty dla 8 kamerek, ani jednej tam gry, no i scanner/drukarka/zdrowy sound.  === Widać po mnie że się uczę kompa, młokos jestem, dopiero skończyłem 73, własnie sobie szukam  długonogiej,  oczy jak u sarny,  tylko w wypukłych bluzkach.  Jeśli masz fajna sąsiadke - to już nie pisz o Maxthonie, Flasha gdzieś pożyczę, dawaj tamtą…  ADMIN: to nutka zabawy, nie kasuj, proszę…?

Posiadasz mało pamięci RAM jak na dzisiejsze czasy.

Podaj jeszcze markę i moc zasilacza.

Sprawdź stan dysku na którym jest zainstalowany system.

Jakie temperatury procesora posiadasz?