Komp się nie uruchamia

Nie wiem czy wybrałem dobry temat, ale wydaje mi się że to sprawka wirusa więc ten dział wydawał mi sie odpowiedni.

Teraz przejde do rzeczy: na drugim komputerze zaczeły robićmi się dziwne rzeczy. Tzn złąpałem wirusy etc… i sciągnąłęm AVG u on od razu wykrył mi wirusa więc dałem żeby go wyleczył. w tym momencie komputem sie zaczał resetować i tak już się nie uruchomi. tzn bez przerwy się od nował łąduje, a kiedy już ma wejśc do windowsa sięponownie uruchamia.

co to może być i jak temu zadazić? w tryb awaryjny tez nie moge wejsc ani nigdzie.

Proszę pomóżcie bo mam tam ważne pliki do braty które muszę skończyć robić bo jak nie to będzie kaplica.

Hm nie działa ostatnia dobra konfiguracja? To spróbuj reinstalacji systemu bez utraty danych > http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … entry10954

Możesz jeszcze spróbować:

  1. Start do Konsoli odzyskiwania i komendy:

cd system32

ren winlogon.exe winlogon.old

expand X:\i386\winlogon.ex_

ren userinit.exe userinit.old

expand X:\i386\userinit.ex_

exit

X - litera napędu

  1. Albo także z konsoli komenda:

CHKDSK /R

no właśnie ostatania znana dobra konfiguracja też nie działa.

Ale dzięki za linka, zaraz postaram się zainstaloać ponownie system bez utraty danych bo to byłąby dla mnie katastrofa. ale mam pytanie: czy jak zainstaluje ponownie system, to czy te programy co miałęm je zainstalowane będe musiał ponownie poinstalować czy nie będize takiej konieczności?

Programy będą działać, możesz mieć co najwyżej jakieś problemy ze sterownikami z powodu zamiany pliku rejestru. Ale dane zostaną nienaruszone.

ok przeinstalowałem system etc i wszystko jak narazie gra :slight_smile: grunt że sie komp uruchamia. jutro zajme sie jego odwirusowywaniem więc pewnie sie tutaj też zgłosze z logami :slight_smile:

ale jak narazie dzięki wielkie bo przynajmniej dane są uratowane :D:D