Komp sie nie włącza

hej mam problem komp mi sie nie wlancza nie wiem co robic:( prosze pomozcie tylko prosilbym zeby to bylo w miare szybko bo jestem u sasiada:( pozdro z gory dzieki

Wogle nie reaguje czy co. Podaj więcej informacji. :?

nio nic wciskam a on nie odpala:( mam wina xp prof.

No nie odpala to zapewne zasilacz padł. Podaj konkretnie nie ma reakcji czy jednak coś tam sie dzieje. :smiley:

tez mi wyglada na to jakby zasilacz padl a dlugo trwala by wymiana?

15-20 min :smiley:

a tak przy okazji to jak wyglada ten zasilacz nie da sie go naprawic? musze kupic nowy?

no nie wydaje mi sie zeby dalo sie go naprawic i czy to wogole by sie oplacalo :smiley: a zasilacz to taka duża skrzyneczka z witrakiem w srodku nic ciekawego :smiley: tu możesz sobie zobaczyć jak wygladają zasilacze :slight_smile: http://aukcjewp.wp.pl/showcat.php?id=4555

Sprawdz zasilacz, wypij wszyskie wtyczki z płyty gł i napędów nastepnie zmostkuj piny tak jak na zdjęciu:

http://img97.exs.cx/my.php?loc=img97&im … 0010zi.jpg zobaczysz czy sie wentylator kręci bo może tylko kabelki na pł gł. sie obluzowały lub wypadły (power on)

Zobacz czy z tyłu takiego przycisku (jeśli masz ) do włączania kompa nie wyłączyłeś :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dla średniozaawansowanego 15-30 minut a Ty nie bardzo wyglądasz na takiego to lepiej sam tego nie rób.

z tylu nie mam zadnego przycisku moj kompa ma z rok

Czyli zasilacz :smiley:

Jak rok to zapewne jest na gwarancji. Zasuwaj z nim wymienią. :smiley:

nio wiesz ale w niedziele nie wymieniaja a w sobote bylo juz zapozno:)

no to chyba logiczne żebyś poszedł na tygodniu :wink: w poń. idź do serwisu, oni ci zdiagnozują usterkę i doradzą jaki zasilacz wybrać. Tylko nie daj się naciągnąć na te ściemy typu: "no wie pan, ten sprzęt jest stary, przyda się wymienić (…) mamy tu super promocję "

Ja ci pisze co masz zrobić w poniedziałek. :smiley:

hey a moze niepadł zasialcz, tylko taki kabelek sie wypioł co jest od wewnatrz obudowy, z przycisku do wlaczania do płyty, to tez moze byc. on przeciez odpowiada za wlaczenie.