Komp sie resetuje gdy sciagam

(system) #1

Witam

niewiem dlaczego ale zawsze jak zalacze torrenty to mi sie komp resetuje potem po jakims czasie probowalem juz utorrent i bit torrent i tu i tu sie resetuje niewiem co jest grane

(lukaszb) #2

to forum nie pomaga piratom... :]

(mareksolak) #3

lukaszb , jesteś jasnowidzem? a może On muzyke ściąga

• odnośnie problemu to jeszcze Ares obsługuje pliki torrent , warto by sprawdzić

(lukaszb) #4

jak mi wiadomo to torrenty to nie legalne źródło... i mogę się z Tobą założyć, że on nie ściąga muzyki...

odnośnie problemu to nie jest wina programu tylko źle dobranych sterów do pł gł. Podaj nazwę swojej płytki to Ci coś doradzimy

(system) #5

no sciągam muzyke cale plyty ale tez gdy wlanczam bearshare to tak samo sie resetuje

GIGABYTE

GA-M57SLI-S4

nForce 570-SLI / Socket AM2

(Toffik325) #6

A ściąganie muzyki to nie piractwo? ;x

Ja mam propozycje, zadzwoń pod 997, z problemem. Znam ten serwis, naprawdę Ci pomogą.

(mareksolak) #7

Typowa wypowiedź 14-to latka

otuż to nie przestępstwo niedozwolone jest udostępnianie , pobierać można

• innymi słowy stajemy się narodem pijawek / sam zadzwoń na 997 i na mnie donieś może w głowie Ci się rozjaśni i przestaniesz głupoty pisać

(niezDarek) #8

ściąganie akurat muzyki przez torrenty to przestępstwo ponieważ równolegle udostępniasz tą muzykę, co jest w Polsce przestepstwem

(Toffik325) #9

Mareksolak - wiec moze lepiej pomysl zanim napiszesz, a logowanie/sciaganie czegos z Torrentow dla samej muzyki jest bezsensu, nie wierze zeby sciagal tlyko muzyke :frowning: