Komp sie resetuje gdy sciagam

Witam

niewiem dlaczego ale zawsze jak zalacze torrenty to mi sie komp resetuje potem po jakims czasie probowalem juz utorrent i bit torrent i tu i tu sie resetuje niewiem co jest grane

to forum nie pomaga piratom… :]

lukaszb , jesteś jasnowidzem? a może On muzyke ściąga

  • odnośnie problemu to jeszcze Ares obsługuje pliki torrent , warto by sprawdzić

jak mi wiadomo to torrenty to nie legalne źródło… i mogę się z Tobą założyć, że on nie ściąga muzyki…

odnośnie problemu to nie jest wina programu tylko źle dobranych sterów do pł gł. Podaj nazwę swojej płytki to Ci coś doradzimy

no sciągam muzyke cale plyty ale tez gdy wlanczam bearshare to tak samo sie resetuje

GIGABYTE

GA-M57SLI-S4

nForce 570-SLI / Socket AM2

A ściąganie muzyki to nie piractwo? ;x

Ja mam propozycje, zadzwoń pod 997, z problemem. Znam ten serwis, naprawdę Ci pomogą.

Typowa wypowiedź 14-to latka

otuż to nie przestępstwo niedozwolone jest udostępnianie , pobierać można

  • innymi słowy stajemy się narodem pijawek / sam zadzwoń na 997 i na mnie donieś może w głowie Ci się rozjaśni i przestaniesz głupoty pisać

ściąganie akurat muzyki przez torrenty to przestępstwo ponieważ równolegle udostępniasz tą muzykę, co jest w Polsce przestepstwem

Mareksolak - wiec moze lepiej pomysl zanim napiszesz, a logowanie/sciaganie czegos z Torrentow dla samej muzyki jest bezsensu, nie wierze zeby sciagal tlyko muzyke :frowning: