Komp sie sam wyłącza i restertuje

Prosze o sprawdzenie loga-komputer mi siesam wyłącza i restartuje

Start -> uruchom -> services.msc -> zatrzymaj i wyłącz usługe ArcaBit NetMonitor

Otwórz hijackthis -> open misc tools section -> delete a NT service -> wpisz ABNetMon i ok

Usuwasz Hijackiem te wpisy:

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

sorry niewiem o co chodzi z tym tematem ???moze bys napisał ?wogóle to nie rozumiem Twoje królewie tu panuje ,kasujesz mi odpowiedzi do tematu ,pierwszy raz jestem na takim forum…

uwziołes sie na mnie czy co?

jeszcze nie skasowałem :evil:

Obowiązują reguły, gdy się zarejestrowałeś zaakceptowałeś regulamin więc jak inni się stosuj :evil:

Poczytaj - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=66889

EDIT: Jakoś można się dodstosować

zrobiłam jak Pan Bieniol napisał i

Wykonałaś wcześniej to:

Postępuj chronologicznie :slight_smile:

I log z SILENT RUNNERS

Wszystko jest już OK :slight_smile:

czyli juz mi sie nie bedzie komp wyłączał?to było przyczyną co wywaliłam?

dzieki

może to wina ArcaBit NetMonitor , ale jak komp się będzie restartował to gdzie indziej leży problem

No jak będzie, to nie zdziwiłbym się jeżeli przez przegrzewanie…

No i niestety problem niestety nie zniknął :frowning: ktos we wczesniejszym temacie napisał ze zasilacz sie konczy lub jakas karta-ale jaka?mod mi gdzies poprzenosił i nie moge tego odnalezc.Prosze wszystkich którzy mają jakiekolwiek pojecie o porade.

Sprawdź RAM programem --> Memtest86

Sprawdź temperatury programem --> EVEREST Home Edition

Wejdź w dziennik zdarzeń:

Start --> uruchom --> eventvwr i sprawdź, czy nie masz błędów zaznaczonych kolorem czerwonym - jeżeli są to wrzuć ich screeny :slight_smile:

:arrow: Jak wstawić zrzut pulpitu?

Witaj ,dzieki są te błędy ale nie rozumiem tego okreslenia

tutaj mam wkleic te na czerwono czy całosc,troche tego jest…?

Klikasz 2 razy na błąd zaznaczony czerwonym krzyżykiem, potem (kiedy wyskoczy okienko o szczegółach dot. błędu) robisz i wrzucasz na forum zrzut ekranu - opis tutaj :slight_smile:

ojej cała strona mi sie zaznacza w tym zrzucie nie tylko ta ramka w której znajdują sie błędy???mam tu wkleic?

Pogrubiłem interesujący Cię fragment :slight_smile:

tylko ze u mnie ta kombinacja klawiszy nie działa:(

W takim razie zrób tak jak poprzednio - cały ekran, potem wytnij w Paincie samą ramkę i wrzuć :wink: