Komp się wiesza

witam

Mam problem z kompem jak się uruchomi system Windows Xp to po kilku minutach zawiesza się co to może być.Podejżewam że karta graficzna na mojej geforce 4 Titanium 4200 128mb zawiesza się a włoże karte gorszą i działa geforce 4 mx 64mb. Tylko karta geforce 4mx nie działa wtedy gdy uruchamiam gra Heroes of Might and Magic V, prubuje ją wczytać i wyskakuje błąd. Myślałem że to ramy lub procesor ale dzieje się to samo. Czekam na małą podpowiedz. Dziekuje z góry.

Pozdrawiam

podkręcałes coś, np. karte graf lub procka? bo jak tak to moze tkwic w tym problem, ze proceosr sie grzeje i sie zawiesza

Nie podkrecałem karty ani procka

AMD Athlon XP 1700+,PŁYTA GŁOWNA GIGABYTE GA-7N400S ,Ram 512MB DDR 333, GEFORS 4 Ti 4200 128Mb, NAGRYWARKA DVD LG, ZASILACZ 300W, SEAGATE 200GB.A SYSTEM JEST WGRANY OD NOWA I ZINSTALOWANE SĄ TYLKO PROGRAMY I JEDNA GRA HEROS 5

jaki zasilacz i procesor?

Złączono Posta : 16.06.2006 (Pią) 16:57

jaki zasilacz i procesor? ale to niejest wina windowsa a raczej jakiegos podzespołu

CO TO MOŻE BYĆ

Złączono Posta : 16.06.2006 (Pią) 19:15

Witam pomozenie mi z tym komputerem kto jest taki dobry ze bedzie wiedział co to jest z tym kompem.dziekuje i pozdrawiam

może masz jakiś syf?

gdy bym mial to samo co on to ino format ;/

i co ma niby format dać ?? problem ewidentnie lezy po stronie karty. Sprawdź czy działa dobrze na innym Pc’ecie. Masz na niej wiatraczek :?: - sprawdź czy działa :slight_smile:

a zmieniales poprawnie ta grafe:?

tzn. odinstalowales jedna a wlozycles i zainstalowales 2 :?

sprawdź kondesatory na płycie głównej

To 300W to jakieś firmowe czy noname?

Kondenstaory, zarówno na płycie jak i karcie.

Temperatura karty nie jest zbyt wysoka?

Co do Twojej karty graficznej GeForce 4 MX to jest nieobsługiwana przez ta grę. Bardzo słaby masz też procesor. Zobacz tutaj

niemam żadnego virusa bo sformatowałem kampa

Złączono Posta : 21.06.2006 (Sro) 17:01

podejżewam że to karta graficzna geforce 4Ti 4200 128bit bo pożyczyłem karte geforce 5 5700 128mb i działa bez zażutu tamta karte oddałem do servisu bo prawdopodobnie siadły ramy na karcie graficznej geforce 4ti 4200 128bit (jest ona na grarancji).Zobaczymy co się bedzie działo jak wruci ze servisu. Na innuch kartach komputer działa bez problemu i można pograć w różne gry np.Heroes of Might and Magic V

Złączono Posta : 21.06.2006 (Sro) 17:12

Robinhio

Moja karta to GeForce 4Ti 4200 128MB.Wiem że mam słabego procka ale ta gra chodzi na innych kartach bo jusz sprawdziłem.I tesz się zastanawiałem że mam za wolny komputer.Ale ta gra chodzi całkiem nieźle

Złączono Posta : 21.06.2006 (Sro) 17:21

Myszak

Sprawdziłem problem jest po stronie karty graficznej ma naniej wiatrak ten wiatrak działa.Podejżewam że to poszły ramy z tej karty graficznej.