Komp się zacina!

Już od dłuższego czasu gdy gram (GTA San Andreas, F1 Challenge 2007, MaSzyna EU07 czy FIFA 08) komp mi się mocno muli / zacina się.

Dlaczemu?? Mam WinXP HE/PRO SP2 || ATI Radeon 9600 pro || 1 GB ramu || 120 HDD (4 part. 30GB)

Może zacznij pisać po polsku.

Takiego systemu jeszcze nie widziałem HE/PRO ? Co to ?

Może tak więcej szczegółów ?

Jaki masz dokładnie sprzęt ? Procek ?

Wirusów nie masz ? Skanowałeś na obecność adware, spyware itp. ?

Więcej szczegółów :!:

Animologic , podaj jeszcze zasilacz i powiedz czy tak się zacina często czy tylko przy tych grach :roll:

Cytat od Czesia z Włatcy Móch

Windows XP Home Edition SP2 i Windows XP Professional SP2

Niedawno skanowałem bo miałem broblem z netem!! Nic niema!!

Zacina się tylko w grach. Ale ładowanie systemu też długo trwa. Jak się już pulpit pokażę !!

Procesor: Intel Celeron 2,4 GHz

Płyta gł.: Intel Bonanza D875PBZ

Zasilacz: (gdzie mam sprawdzić??)

Zdejmij obudowę i sprawdz.

Chyba, że jak masz plomby gwarancyjne to lepiej nie ruszaj :? Pamiętasz ile już czasu posiadasz ten zasilacz?

3 lata. i nie było problemów z nim - to nie jest on, CHYBA

Na wszelki wypadek jak nie masz żadnych plomb na obudowie, to otwórz i sprawdz co to jest za zasilacz.

I zrób jeszcze tak -

Przeczyść rejestr np. tym programem :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509

Ewentualnie jak dużo instalowałeś i odinstalowywałeś, to wywal to co znajduje się w tym katalogu :

C:\WINDOWS\Prefetch

Jeżeli były zbędne wpisy w rejestrze jak i w katalogu prefetch, to system powinien się szybciej uruchamiać.

(po usunięciu katalogu prefetch, system do około dwóch uruchomień może się wolniej odpalać, ponieważ muszą na nowo zostać utworzone pliki prefetchingu.)

Witam mam problem z grą eu07,nie wiem czemu się zacina przy każdym uruchomieniu :|.Wczesniej mialem już pare razy tą grę i nie scinalo,sciagalem z róznych stron.Prosze o pomoc z góry dziekuje :wink: