Komp się zawiesza. Proszę o spr. loga

Witam

Mam kłopot z kompem. Problem polega na tym, że po kilkunastu minutach w necie zawiesza się komputer (mam noe512). Dokładniej to nie zawiesza się ale jakby coś w tle robił. Mogę zrzucić okno na pasek. Wejść w START, kliknąć cokolwiek, ale nic się nie otworzy (klepsydra buja się w niskończoność). Jedyne wyjście to miękki reset. Sprawdziłem Ad-ware, wszystko co było podejrzane go kwarantanny.

Proszę sprawdzić loga.

Na poczatku mowie ze to jest moj 1 post takze poczekaj asz ktos potwierdzi moje zdanie!!

Wejz w tryb awaryjny wylacz przywracanie systemu i…

Start -> Uruchom -> services.msc -> zatrzymaj i wyłącz proces Windows Genuine Advantage Registration Service

i skasuj plik

C:\WINDOWS\System32\wgareg.exe (wgareg to musisz skasowac)

potem

Start -> Uruchom -> services.msc -> zatrzymaj i wyłącz proces Windows Vista/NT Runtime Compatibility Service

i usun plik

C:\WINDOWS\NT\nrcs.exe (chodzi o nrcs)

potem kasujesz wpisy w hijacku(nadal w awaryjnym)

C:\WINDOWS\NT\nrcs.exe 

F2 - REG:system.ini: Shell=Explorer.exe C:\WINDOWS\NT\nrcs.exe 

F2 - REG:system.ini: UserInit=C:\WINDOWS\System32\userinit.exe,C:\WINDOWS\NT\nrcs.exe  

O4 - HKLM\..\Run: [Microsoft (R) Windows Vista/NT Runtime Compatibility Service] C:\WINDOWS\NT\nrcs.exe

dodatkowo skasuj

O23 - Service: Windows Genuine Advantage Registration Service (wgareg) - Unknown owner - C:\WINDOWS\System32\wgareg.exe

T ojest moj 1 post na tym forum ,takze NIC NIE USUWAJ dopoki ktos nie przyjdzie i nie potwierdzi:)

Daj log z Silent Runners – tu masz opis.

Myszak a co z tym co ja napisalem,to jest poprawne??

Tak.

Czyli Marek to co ja napisalem mozesz robic;)