Komp sie zawiesza...!

Witam wszystkich specjalistow!

Nie moge sobie poradzic z moim komputerem!

Obojetnie gdzie jestem - tu mam na mysli internet! - moj komputer bardzo czesto sie zawiesza.

Mam XP Pro i gdy wchodze na rozne strony to na poczatku jest jeszcze OK.Pozniej, coraz czescie zawiesza sie…co oznacza , ze musze odczekac dluzsza chwile,by po prostu sie odblokowal.

Staralem sie robic rozne rzeczy by to przegonic.Jak na razie nic nie pomogla.

Gdy wchodze sobie na strone Party.poker to juz jest totalny horror.

Nie jestem zadnym specjalista w tej materii, ale na rozne sposoby staralem sobie samemu pomoc.Nawet sciagnalem sobie XP Repair Pro aby tylko mi on w czyms pomogl.

Mam tez kilka programow co oczyszcza i skanuje rozne problemy w ragistrach, mimo wszystko to haczenie pozostaje.

Jezeli macie jakiekolwiek rady bardzo chetnie je poczytam i byc oze znajdzie sie jakies wyjscie z tego zlego klimatu…

Dzieki serdecznie za wszystkie informacje…

arztek

Problemów może być mnóstwo - temat omawiany wielokrotnie, użyj opcji szukaj i poczytaj.

Dzieki…jak zwykle odpowiedz zatwierdzona, ale tak naprawde zadnej konkretnej informacji!

Jak zauwazylem, to czeste sa na tym forum podobne odpowiedzi.

Wchodzilem w moja tematyke i oczywiscie mnostwo jest informacji w tej sprawie, ale niczego nie moge do siebie przylozyc.

Jezeli jest ktos, co wie i ma jakiekolwiek doswiadczenie- to milo bym przeczytal odpowiedz!

Jak zauwazylec JNJN to wiele razy byl czytany moj post - a to oznacza ze to potrzebny temat!

Nie ma co za bardzo odpowiadac w tym temacie, jezeli nie ma sie czasu i ochoty na jakakolwiek pomoc !!

Nie podałeś prawie żadnych informacji, a narzekasz, że nie mogą Ci pomóc? Jasnowidzów na składzie nie mamy…

Czy na każdej przeglądarce problem występuje? Czy tylko w czasie przeglądania internetu? Jaki zasilacz? Jaka konfiguracja komputera?

Pokaż log z HijackThis