Komp się zawiesza

(Duda) #1

Miałem kompa,popaliło mi się prawie wszystko,procesor,dysk twardy itd.Teraz mam twardziela 1 GB procesor jakiś mały ram 128.Windows 98 włączam kompa i po chwili raz 10 min. raz godzia się zawiesza moim zdaniem dysk twardy się grzeje,ale jak temu zapobiec ? Póki nie kupie nowego chciałby mna tym jechać,komp nie muli ale się wiesza,resetuje i znów,co mam zrobić żeby wszystko było ok?

Przepraszam za błęsy ale pisze szybko bo boje sie że znów mi się zawiesi :?

(Gutek) #2

Wiatrak nie spełnia normy, najprostsze rozwiąznie ściagnać obudowę(boczne) :wink:

(Duda) #3

Nie pomaga :frowning: Ale dziwne jest to że gdy sie zawiesi myszką mogę normalnie ruszać ale nie moge w nic kliknąć i trzeba zresetować,kurde jakie to jest uciążliwe nawet poklikać normalnie nie moge :-x ściągnołem obodowe ale nic to nie dało :? I jeszcze jak włącza 3-4 strony to się wiesza,ale jak mniej to też tylko dłuzej działa.

(lazikar) #4

Zastanawiam się jak komp może sie wieszać. :hahaha:

Zmień prosze ten temat.

(Duda) #5

zmienione,kom się zawiesza :slight_smile:

(Beber Cerveza) #6

wina dysku…albo karty graficznej…moze wiatrak dziala ale jest za slaby 8)

(Duda) #7

Karta jest dobra,mam tą samą,wiatrak działa,dysk możliwe ze za szybko się grzeje,jest jakis sposób żeby ochłodzić go? Jestem załamany miałem kompa jedno włączenie i nie mam kompa :frowning:

(L337 Crew) #8

Jest kilka sposobów :stuck_out_tongue:

Są “wiatraczki” chłodzące dysk,

ale mój kumpel sobie dał kompa na podłogę, otworzył lewą ściankę obudowy i przy tym postawił wiatrak - normalny pokojowy :smiley:

jeżeli nie włączy wiatraka -a włączy kompa, to po 3 min się komp restartuje :o (coś widocznie ma z płytą lub prockiem [może sie bawił w podkręcanie ??] )

A jeżeli ma włączony wiatrak to komp śmiga :smiley:

Spróbować nie zaszkodzi :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam !