Komp się zawiesza

Miałem kompa,popaliło mi się prawie wszystko,procesor,dysk twardy itd.Teraz mam twardziela 1 GB procesor jakiś mały ram 128.Windows 98 włączam kompa i po chwili raz 10 min. raz godzia się zawiesza moim zdaniem dysk twardy się grzeje,ale jak temu zapobiec ? Póki nie kupie nowego chciałby mna tym jechać,komp nie muli ale się wiesza,resetuje i znów,co mam zrobić żeby wszystko było ok?

Przepraszam za błęsy ale pisze szybko bo boje sie że znów mi się zawiesi :?

Wiatrak nie spełnia normy, najprostsze rozwiąznie ściagnać obudowę(boczne) :wink:

Nie pomaga :frowning: Ale dziwne jest to że gdy sie zawiesi myszką mogę normalnie ruszać ale nie moge w nic kliknąć i trzeba zresetować,kurde jakie to jest uciążliwe nawet poklikać normalnie nie moge :-x ściągnołem obodowe ale nic to nie dało :? I jeszcze jak włącza 3-4 strony to się wiesza,ale jak mniej to też tylko dłuzej działa.

Zastanawiam się jak komp może sie wieszać. :hahaha:

Zmień prosze ten temat.

zmienione,kom się zawiesza :slight_smile:

wina dysku…albo karty graficznej…moze wiatrak dziala ale jest za slaby 8)

Karta jest dobra,mam tą samą,wiatrak działa,dysk możliwe ze za szybko się grzeje,jest jakis sposób żeby ochłodzić go? Jestem załamany miałem kompa jedno włączenie i nie mam kompa :frowning:

Jest kilka sposobów :stuck_out_tongue:

Są “wiatraczki” chłodzące dysk,

ale mój kumpel sobie dał kompa na podłogę, otworzył lewą ściankę obudowy i przy tym postawił wiatrak - normalny pokojowy :smiley:

jeżeli nie włączy wiatraka -a włączy kompa, to po 3 min się komp restartuje :o (coś widocznie ma z płytą lub prockiem [może sie bawił w podkręcanie ??] )

A jeżeli ma włączony wiatrak to komp śmiga :smiley:

Spróbować nie zaszkodzi :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam !