Komp spowolnił pracę. Logi do sprawdzenia

(Technoallah) #1

hej. maszyna ostatnio spowolniła swoją pracę. byłbym wdzięczny gdyby ktoś zerknął na moje logi

z góry dzięki

(Joan Sunshine) #2

Przeskanuj kompa tym > CWS -Shredder

Wyłączasz przywracanie systemu (Panel sterowania -> System -> Przywracanie systemu -> zaznaczasz „Wyłącz przywracanie systemu” ).

W HJT odpalonym z trybie awaryjnym zaznaczasz wpisy i klikasz na dole "Fix checked" , to co na czerwono usuwasz ręcznie z dysku:

Przeskanuj ten plik na http://virusscan.jotti.org/ i podaj wynik.

Zapoznaj się z Usuwanie PurityScan.

Do kontroli nowe logi z HJT i Silent Runners (zaznaczasz No i czekasz aż skończy pracować w tle). :slight_smile:

(Technoallah) #3

ok wszystko wykonane. dzięki za pomoc

SR

HJT

Jeśli chodzi o rpzeskanowanie tego

to takiej lokalizacji na kompie nie umiałem znaleźć pomimo zaznaczenia opcji pokazywania ukrytych plikow i folderow i odznaczenia ukrywania rozszerzen i chronionych plikow

hmm ogolnie pierwszy raz sie spotkalem z czymś takim jak M?crosoft w sciezce.. u mnie jest katalog Microsoft ale pusty :slight_smile:

(boczi) #4

Olek82 witaj na Forum; proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień. Tym samym sposobem proszę poprawić wiadomości - na Forum używamy polskiej pisowni.

(Gutek) #5

To w :\Program Files\ prawoklik i posortuj według nazw wtedy ten m?hta.exe będzie na samym spodzie.

użyj SmitFraudFix wybierz opcji nr 2 , oczywiście w trybie awaryjnym i po tym nowe logi z HJT i Silenta

(Technoallah) #6

Nie ma go. Próbowałem już tego. Zresztą wszędzie go szukałem w cmd też.

Logi:

HJT

SR

(squeet) #7

Olek82 byłeś proszony o zmianę tematu.

Proszę więc zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

(Bbieniol) #8

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Po zabiegach nowe logi :slight_smile:

(Technoallah) #9

HJT

SR

(Bbieniol) #10

Logi są już OK :slight_smile:

(Technoallah) #11

dzięki