Komp wolno się otwiera


(Diablosg) #1

Wcześniej cyk cyk kilka sekund i okno logowania, a teraz min. 15-20 sek muszę czekać w dodatku przez ten czas jest na ekranie duży napis acer z monitora, którego wcześniej nie było (napisu). A log wydaje mi się ze czysty;/


(system) #2

Konsola odzyskiwania - fixboot - powinno pomóc.


(Diablosg) #3

A co to?;]


(adam9870) #4

Upolowany rady typu fixboot, czy fixmbr spod konsoli odzyskiwania na niewiele się zdają w przypadku mulenia systemu. Oba polecenia dotyczącą zapisywania bądź naprawy sektora na partycji systemowej lub sektora rozruchowego (MBR). W tej sytuacji polecenia te są całkowicie zbędne.

Wazon log czysty.

Proponuję usunąć Megaupload Toolbar ponieważ jest to Toolbar wątpliwej reputacji. Bowiem zbiera dane o użytkowniki i gdzieś je wysyła, nie wiadomo gdzie.

Dla pewności możesz jeszcze wkleić log z ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

Kosmetyka:

Start => uruchom => msconfig => zakładka Uruchamianie => możesz odznaczyć w/w.

Jeśli Real nie jest Ci bardzo potrzebny to zastąp go Real Alternative.

W opcjach komunikatora możesz wyłączyć uruchamianie przy starcie systemu jeśli nie jest Ci potrzebne.

Proponuję usunąć aplikację dostępową neostrady, a połączenie skonfigurować ręcznie: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

Dodatkowo przejrzyj XP - Optymalizacja, odchudzanie dla trochę bardziej zaawansowanych. Lub Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP dla trochę mniej zaawansowanych.


(lazikar) #5

OTy Kosz.